Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajnal 5-kor kel, mit csináljak?

Hajnal 5-kor kel, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig 7-kor kelt,aztán 6-kor,most már 5-kor.Mo lesz ha átállítják az órát? 6.5 hónapos Humana Baby Fit 1-es tápszert iszik,talán már nem elég a kalória?A dokinő mondta,hogy igyuk végül is 1 éves koráig adható
2009. okt. 19. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Dettó. Enyém 11 hónapos, eddig 8-kor kelt, aztán 7-kor, ma pedig 6-kor, és sehogy nem lehetett visszaaltatni. Bezzeg most fél 9 óta alszik. Szerintem félek, ezzel nem tudunk mit csinálni. :(
2009. okt. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
enyem 6 honapos,ketszer eszik ejjel plusz 6 kor kel!ezen nem tudok en se segiteni,szerintem ok egyszeruen koran kelok!puszi
2009. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom is ezt csinálta, aztán vettünk neki kétfajta jó éjszakát tápszert, azóta visszaállt a reggeli 7órás kelésre. Igaz hogy ez óraállítás után ez 6lenne, de próbálom este minden nap 5-10percel húzni a lefekvést, most 8helyett fél9kor fekszik, és 7után negyed órával kelt ma is. Majd meglátjuk :) Szerintem egy próbát megér nektek is a másik fajta tápszer kipróbálása.
2009. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok. Az enyém egy hónapja kapja a Jóéjszakát tápszert, és ettől függetlenül kel 2 órával korábban.
2009. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,valószínű ki fogom próbálni a jó éjt tápszert!
2009. okt. 19. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:
mi is korán kelünk,6 kor kelt ma is annak ellenére hogy éjszaka óránként ébredt,nem tudom mi volt vele,de 6 kor felébredt,már semmivel nem tudtam visszaaltatni.én próbáltam húzni az esti lefekvést,és volt hogy 9 körül feküdt mégis 6 kor kelt,egyszerűen nem tudom megfigyelni mivel ,mikor alszik jól,jobban,hosszabban.
2009. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!