Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha a húslevesből...

Szerintetek ha a húslevesből szeretném a 7 hónapos fiam ételét elkészíteni, főzhetek bele vöröshagymát? Persze fűszerezni csak azután fűszerezem miután az övét kiszedtem.

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én legalább is adtam már főtt vöröshagymát a babámnak. Persze nem sokat.
2009. okt. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz,de fűszerezd be rendesen a levest előtte is.A gyereknek is kell a fűszer,anélkül a zöldség és a lé is ízetlen.Csak csípőspaprikát,vagy sok borsot ne tégy bele.
2009. okt. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a második válaszolóra nem hallgatsz, akkor jobban jársz. Ne fűszerezd, jól írtad.
2009. okt. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló véleményével nem értek egyet.Hét hónapos korban ,ha nem szokja meg az ízeket,akkor később sem fog megenni semmit.A fűszerek nem ártanak.De te tudod,hogy mit csinálsz.Az idő majd eldönti,hogy jól döntöttél-e? Elég sok kommentet lehet olvasni,hogy a babák nem hajlandók rendes ételt enni.Én is fűszereztem az enyémek ételét,és mind jó evő volt és ma is az.És nem is betegek.
2009. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 7 hónaposomnak simán a húslevesből turmixoltam minden zöldséget + husit. Annyit változttattam, hogy kicsit kevesebb sóval és borssal csináltam, de mi eleve nem főzünk túl fűszeresen. A teljes fűszer megvonással én sem értek egyet. Húslevesben nem tudja magát úgy megszedni a fűszerekből, mintha párolnád, és úgy fűszereznéd.
2009. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat már rotyog a hamink tettem bele még leveskockát is, és kevesebb sóval min ahogy mi esszük. Próba szerencse. köszönöm még egyszer.
2009. okt. 19. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!