Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ne izguljak előre? Nyugtassato...

Ne izguljak előre? Nyugtassatok meg! Már elöre félek a 15. hónapban kapott oltástól. Mi lesz? Ez tényleg nagyon erős oltóanyag?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lányomnak semmi baja nem lett tőle, ahogy a többitől sem
2009. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Semmi baja nem lesz!


Abszolút semmi, az oltás után a 10. nap körül jelentkezhet láz. Nekünk 2 napig volt.

Azonkívűl azt csak bőr alá adják, tehát nem is olyan fájdalmas, mint a többi.

Mit kell parázni?


Nyugodj meg, nem tom, mit hallottál, de efelejtsd el, ezt az oltást be kell adatni a babának és kész, és semmi baj nem lesz.

Ha hőemelkedése lesz, adj neki 1-2 kanál Panadolt és kész.

2009. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiam most egyéves. A védőnő régi ismerős, kijött hozzánk az egyéves általános kontrollra, adatokat felmérni, akkor kérdeztem erről.Tizenöt éve dolgozik , közepes városban élünk,egyetlenegy gyereknek sem volt semmiféle brutál mellékhatása sem, semmiféle autizmus,meg ilyenek. Sőt, ebben még higany sincs,mint a többiben,ami nagyobb gondot okozhat. Én megnyugodtam ettől a választól, ettől függetlenül nem adatok be ajánott oltásokat,csak a kötelezőket kapja.
2009. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk ez volt a legrosszabb, gyakorlatilag csak láza volt, de elég levert volt tőle egy héttel az oltás után négy napig. nem beget, de nagyon kellemetlen, nurofeneztem szegényt...nagyon sajnálta, de ha muszáj, hát muszáj...
2009. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már... Semmi baja nem lesz. Semmivel nem erősebb mint az előző kötelezők. Maximum pici piros pöttyök jelentkezhetnek a 10-12. napon amivel semmi teendő nincs ahogy jön el is múlik. De nálunk még ez sem volt. Nyugodt lehetsz semmi extra nem fog történni a babáddal.
2009. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, meggyőztetek,akkor próbálok nem izgulni.
2009. okt. 19. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!