Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell bánni a köldökcson...

Hogyan kell bánni a köldökcsonkkal? Nagyon félek tőle.

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj tőle, mert a kisbaba nem is érzi. (Nem mutatták meg a kórházban?) Megfogod magát a csonkot, és felemeled a baba bőrétől, és alkoholos pálcikával kitörlöd amilyen mélyen csak tudod a trutymót belőle (sajna nem tudok jobb szót írni erre). Azután hintőporral bekened, és kész. Minden tisztába tevéskor csináld meg, pár nap múlva le fog esni. Az én lányomnak olyan volt amikor leesett, mint egy összeaszott mazsola. Ha esetleg picit vérzik, az sem probléma. Amikor leesett, még utána is törölgesd ugyanígy egy ideig. Figyelj arra, hogy fürdéskor ne érje víz.
2009. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne félj tőle, mindent csinálj úgy, ahogy előttem leírták. Hamar leesik majd a picúrnak, tartsd mindig szárazon neki és kész. Alkohol+hintőpor. Én eltettem emlékbe is.:))Jó babázást!
2009. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
jajj, még annyit, hogy hexakflorofines hintőport ajánlott nekem a gyerekorvos, vagy nálunk pl. a kórházban valami fehér rázókeveréket adtak rá.
2009. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!