Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa jó éjt tápit 6 hónapos...

Milupa jó éjt tápit 6 hónapos kórtól lehet adni, de meddig?

Figyelt kérdés
9 hós a babám és szeretném ha kevesebbszer kelne enni, most 3 szor kel éjjel
2009. okt. 18. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos babának adj rendes vacsorát! Akkor nem fog éjjel felkelni!Ebben a korban már nem kellene neki a mesterséges anyagokból készült tápszert adni,hanem csak természetes ételeket., .
2009. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Esetleg megpróbálhatnád a 9 hónapos kortól adható tápszert,vagy este vacsoraként tejpépet,ha szereti.Szerintem 1 éves kortól már kaphatna tejet,tehát addig célszerű tápszert adni.A mi kisfiunk is 9 hónapos,ő is tápszert eszik lefekvés előtt.Nekik ennyi idősen ez való,nekik ez jelenti a "rendes" vacsorát.

Az éjszakai evést pedig nehéz befolyásolni,ha már ennyire megszokta.

2009. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ismét második vagyok

Az jutott eszembe,hogy talán nem is éhes annyira a babád...Teát,vizet próbáltad már?Lehet,hogy csak szomjas?!Kisfiunk is felsír éjjel többször,van amikor megnyugszik magától,de gyakran csak egy-két korty ital segít.

2009. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 6 hónapos és kb. egy hónappal ezelőtt kipróbáltam, hogy nem adok neki a hajnali felkelésnél tápot csak teát. Ekkor ébredtem rá, hogy nem is volt soha éhes csak egy kis ringatásra vágyott. Most is felkel minden este egyszer de hamar visszaalszik és nem iszik meg feleslegesen 200 ml tápszert. Azt olvastam, hogy a babák ilyenkor akkor is megeszik, ha nem is éhesek.
2009. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!


Először is köszi a válaszokat.

Leírhattam vna részletesebben a dolgot....

Szóval: Csak Rendes vacsi szerintem még korai, mikor egész nap rendes ételt eszik, én úgy gondolom h szükség van 1 éves korig a 0/5 l anyatejre v tápira naponta. A tejet előbb nem kívánom adni!

Másrészről sajna próbáltam h lehet hogy csak szomjas dolgot, de nem jött be, azt értem el vele h üvöltött a tápiért míg meg nem kapta.

A lefekvés 8 óra körül mozog: előtte 18:30kor tejpép v rizspép...19:00 körül mi vacsizunk...ha éppen ínyére való a dolog akkor kér abból is,majd fürcsi után tápi.(ez kevés lenne?)

amúgy foga egy darab sincs éppen ezért még szűk keretek között mozog az étkezés dolog, mivel lig hajlandó megenni a turmixolt dolgokat.

Ezért kérdeztem h milyen tápi lehetne estére laktatóbb.

Nem egyszerű a kislányom....mindíg nehéz volt nálunk a "kaja" ügy!


Köszönöm még egyszer

2009. okt. 19. 08:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!