Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásároltatok már neten, és...

Vásároltatok már neten, és elégedeltenek voltatok?

Figyelt kérdés
Neten vettem egy etetőszéket, és felháborító hogy valaki milyen koszosan ad el valamit. Tiszta kaja volt, nagyon mocskosan kaptam meg. Ha én adok el valamit szépen kimoson letisztítom stb, szégyelném magam ha valamit koszosan adnék oda.
2009. okt. 18. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én a magyar oldalakkal mindig megjártam, külföldön rendben voltak a termékek, bár én csak új terméket veszek azokkal is ért csalódás!
2009. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Boltamarson-ról vásároltam, simán megérte, és nem is csalódtam, azt kaptam, amit vártam.

A többi babacuccot is netes oldalakról szerzem (vatera, teszvesz, express) be, amiből nem ragaszkodom az újhoz.

2009. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha nem vásárolnék a teszveszen, a vaterán stb.

Félreértés ne essék, veszek használt cuccot, de szeretem a saját szememmel látni a dolgokat.

2009. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok helyről vásároltam már (Gyerekkosár, Liliputi, Teszvesz, Vatera, expressz, Babaszafari,...), új és használt cuccot is, de szerencsére még nem csalódtam.

Bosszantó, hogy mocskos, persze!

Nézd a jobbik oldalát: legalább megérkezett, és használható! Mi lett volna, ha kifizeted, de nem postázza?

Én emiatt félek a banki átutalástól!

Bár eddig még mindig megkaptam a kiszemelt árut (kop-kop).

2009. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tesz-veszen vettem tápszert.ami hónapokkal ezelött le volt járva.de az "anyuka"még csak szóra se méltatta.a gyerek élete nem játék,és nem 1000 fon múlik.sajnálom,hogy ilyen lekiszegény emberek vannak,de amúgy ezenkívül mindent ott veszek és még sose voltam elégedetlen.mondjuk megvannak a kialakult köreim,igy ismerem is már az illetőt.így nagyon jóés olcsó vásárolni.nálunk messze van a város,oda beutazni többe kerülne mint a póstaköltség.
2009. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!