Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8. fogacskának hol kell...

7-8. fogacskának hol kell érkeznie "könyv szerint"? Egyáltalán létezik valahol egy sorrend, hogy mikor hol kell figyelni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a sorrend: 1. az alsó középső metszőfogak, majd a felső metszőfogak. Ezután jelennek meg a felső oldalsó metszőfogak, majd a két oldalsó metszőfog, így összesen 8 fog. Majd 12-18 hónapos korban jelenik meg a négy első kis zápfog.
2009. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!a kisfiamnál teljesen össze-vissza jöttek a fogak.Ráadásul egyesével,nem pedig párban.Most 14 hónapos és eddig alul van három(ezek teljesen kibújtak),most jön a hátsó 2 rágó.Felül pedig 4 metsző.

Szerintem nincs igazán sorrendhez kötve.

2009. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugy tapasztaltam hogy teljesen összevissza jönnek ki a fogacskák.Pl.nekünk elöször a két alsó rá kéthétre a két felső utána alul a két oldalsó és most felül jönnek a fogak.Védönöt kérdeztem éppen a multhéten hogy ez hogy van akkor és ö is azt mondta hogy babája válogatja nincs törvényszerű fog kibújás.
2009. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszoló nagyon jól leírta, hogy elvileg hogyan jönnek a fogacskák. Lányom 1 éves, és most nőtt ki egyszerre 4 rágófoga.
2009. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!