Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viszatérhet még a jó étvágya?

Viszatérhet még a jó étvágya?

Figyelt kérdés
Kislányom 11,5 hós, 1 hónapja csak és kizárólag (tápszeren és tejpépen kívül) a mi ételeinket hajlandó elfogadni. De sokkal kevesebbet eszik ezekből, mint a pürékből. Most is minimális zöldséglevest evett pár karika virslivel és kb 4-5 pici falat rántott húst. A reggelije 2 szelet párizsi volt, mert az utóbbi pár hétben a kenyeret sem hajlandó enni. A tízóraija 1 szelet abonett volt. De az uzsonna és a vacsora se lesz túl sok. Persze,tudom, hogy fogzáskor kevesebbet ehetnek...jön is éppen a 6. foga, na de ennyire lecsökkenhet az étvágy?? Meg nem is érdekli az evés, inkább minden mást csinál helyette, egész nap "dolgozik". Visszatér még a jó étvágya?
2009. okt. 18. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
mi is igy vagyunk most.9 hónapos,ő 2 hete nem eszik.el is vittem az orvoshoz,de nem talált semmit,még hízott is,igaz ő csak tápszert evett meg,semmi mást,pedig eddig nagyon jó étvágya volt.a doki vitamint irt fel neki,amit szed és már tényleg javult az étvágya.de tény,hogy apró trükköket is be kell vetnem.nekünk tálcás az etetőszék,így a tálcára teszek apró falatkákat és még azokkal bogarászik így szépen megetetem.tovább tart meg nagy a kupi is,de eszik.a védőnő szerint ha fáj a fog attól csak max csak pár napig nem esznek.talán a vitamint kipróbálhatnád.recept nélkül lehet kapni,és ebbe a beteges időbe nem is árt.
2009. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: 1. válaszoló, milyen vitamint kaptatok?
2009. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vitacolan szirupot.nagyon szereti,és tényleg használ.első voltam.
2009. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
köszönöm!
2009. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!