Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elesett nállunk a unokám...

Elesett nállunk a unokám megjegyzi?

Figyelt kérdés
15 hos a kisunokám még csak pár lépést tesz meg egyedül amugy kézen fogva .tegnap elesett a szobába a szönyegen megütötte a fejét nagyon sajnáltam még most is. de ezt megjegyzi?
2009. okt. 18. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En ket eves voltam amikor leestem az agyrol es eltorott a kulcsontom. Be kellett gipselni es ki voltam kotve a hatamnal egy fadarabbal ket hetig meg mozogni is alig tudtam. Anyu meselte el amikor mar nagyobb voltam egyaltalan nem emlekszem semmire.
2009. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem jegyzi meg én se emlékszek semmire kiskoromból.
2009. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Miért lenne baj, ha megjegyzi? Hányszor el fog még esni!!! Ha most lelkiismerretfurdalása van, hát máskor figyeljen oda jobban!
2009. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy jegyzi meg! Azt hiszem tudom mire gondolsz, de nem fog így történni, nem az esés fog az eszébe jutni, amikor újból elmegy hozzátok. Mostantól egyébként is naponta 5x fog baromi nagyot esni és 30x kicsit egy ideig, miért pont azt jegyezné meg?! :)
2009. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolónak nincs még járni tanuló/tudó gyereke, ne törödj a butaságaival.
2009. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!