Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos a babám, és 1 hete...

1 hónapos a babám, és 1 hete nem kakil. Már 2-szer próbáltam a kakilóját lázmérővel ingerelni, de semmi. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Kizárólag anyatejet kap.
2009. okt. 18. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Langyos cukros kamillateát adj neki.Én kanállal adtam.
2009. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mitől lehet ez? Lehet szorulása anyatejtől??

Megpróbálom a kamillateát. Köszi.

2009. okt. 18. 11:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes babáknál ez normális, de ha aggódsz, akkor pár kanál cukros langyos kamillatea rendezni fogja, nálunk is bevált.
2009. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vok, most látom, hogy már írták.

Ez attól van, hogy jól felhasználja a baba a tejed, jó a tejed is és ügyesek vagytok :) Ez nem szorulás!

2009. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se aggodj, anyatejes babaknal normalis, felhasznal mindent, nincs mit kikakilni. Annak idejen nalunk is elöfordult, mondjuk a max. 4-5 nap volt. Ha szorulasa lenne, fajlalna a hasat, arra biztos rajönnel.
2009. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy alapjáraton hasfájós...
2009. okt. 18. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És a hasfájásra adsz valamit?Tud büfizni-pukizni?A kislányom is hasfájós volt,Infacolt kapott.Abszolút bevált.
2009. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, infacolt kap. Az első 2 hétben használt neki, aztán nem tudom miért (talán megszokta?), tök mindegy volt, hogy beadom, vagy nem, ezést abbahagytuk. Kb 1 hétig nem kapott, aztán újra kezdtük. Most jobb egy kicsit megint.
2009. okt. 18. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottam, figyelni kell a széklet állagát, mert ha sürü a széklete, akkor lehet hogy pótolni kell nála a folyadékot. Mi is pont ezt próbálgatjuk, mert nálunk is ez a helyzet. Most én is próbálok többet inni, hátha ez is segít valamit. Az éjjel nagyon jól aludt, és csak evésidöben kelt fel, és ma is mintha kevesebbet fájlalná a pocakját. Az igaz hogy kaki nem volt, de ha nem fáj annyira a hasa, úgy gondolom ez már pozitív.
2009. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eleinte minden pelusban volt kaki. Vagy 2 hétig. Akkor ilyen hasmenésszerű volt. Utána kb naponta ugyanez. Most az utolsó is maszatolásféle volt, de nem sűrű. És kevés- ez volt egy hete.
2009. okt. 18. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!