Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumis lázmérővel tapasztalatot...

Cumis lázmérővel tapasztalatotok? Mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Az eredményből itt levonunk, vagy hozzáadunk? Tudom, nem pontos a szájban mérés.
2011. ápr. 29. 17:36
 1/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Hát én nagy örömmel megvettem még terhesen, de a fiam fél méterre köpi ki az összes cumit amit a szájába adok... illetve adtam. :) Szóval nálunk nem vált be.
2011. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk füles van meg popóban.


A fülben mérös brau szinte ugyan azt mutatja mint a popóban mérös.

de szerintem arra a cumis is szuper hogy kb höt megnézd, aztán ha magas akkor popoban a biztos.

2011. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sem vált be a cumis. Egyik gyerekem sem vette a szájába. Ott pihen a szekrényben, még jó, hogy nem kér enni.

Vettünk helyette normális lázmérőt, amit tényleg lehet használni.

2011. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk bejött, bár eddig még csak 2x használtam. Viszont akkor nagyon jó volt, mert éjjel nagyon praktikus, már ha elfogadja...Az Én lányom elvan vele. :-)

Van fülhőmérőnk is, sz@rt se ér, totál nem mér semmit se, nem mutatta ki, mikor lázas volt...:-((

2011. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekünk van digitális lázmérőnk, popsiban mérem, de valahogy túl alacsonynak találom amit mér. 36,5-nél még nem ment feljebb, aztán kipróbáltam a cumisat, ott meg mindig 37 körül van.
2011. ápr. 30. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!