Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet olcsobban venni...

Hol lehet olcsobban venni puhatalpu cipőt, bentre (olyan lilliputi jellegüt de nem anyiért)? Linket tudtok irni? Vagy vastag zoknit benter 13honapos babának kéne mert félek felfázik a sima zokniban!

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én 12 hósommal ugy oldom meg,hogy kintre kapott cipőt,bentre viszont vettem több vastag,frotír,tapadós aljú zoknit, vagy dupla zokni. Én még nem akarom egész nap cipőben járatni, ezért csinálom ezt,nem amiatt,hogy nem akarok mégegy cipőre költeni.
2009. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom ahogy az 1. válaszoló írta.
2009. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Tescoban vettünk a kisfiamnak (11,5 hónapos) kicsi cipőcskéket. Az egyik vékony, rugalmas gumitalpú, tépőzáras, a másik zokniszerű, vastagtalpú. A kettő 700 Ft volt.
2009. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Deichmannban vettem kisfiamnak olyan vastag zoknit, ami a térdéig felér és a talpán gumiréteg van. Jó meleg és nem csúszik.

2009. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kül- és beltérre egyaránt kiváló és kedvező áron kapható már nálunk is a Little Blue Lamb puhatalpú bőr babacipő és tipegő cipő:


[link]


Letölthető mérettáblázat a pontos lábméret meghatározásához itt:


[link]

2011. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!