Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy 9 hónapos...

Van olyan, hogy egy 9 hónapos baba még mindig 2 óránként ébred éjszaka?

Figyelt kérdés
Az elaltatás is mindig 1 órásra sikerül. Kezdek aggódni, normális ez? Fog valaha aludni? Mikor fogom végre kipihenni magam? :)Már probálkoztam, homeopátiával, magunk mellett altatással, kiadós vacsival, de semmi eredmény. Köszi a választ!
2009. okt. 18. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekünk is hasonló volt a helyzet. a doki azt mondta, hogy most állnak fél, kezdenek mászni intenzíven és ez az agyat éjszaka is foglakoztatja, ezért nyugtalanabbak ilyenkor...

az én fiam anyatejes is volt, sokat szopott még éjjel is, mert ugye az nem olyan, mint a tápszer, csak annyit tudtam neki adni, amennyi volt. az én tapasztalatom, hogy egy éves kor körül, amikor járni kezd (az egyszerűbb koorrdináció) javul a helyzet, bár most 21 hónapos és nem mondhatom, hogy jó alvó, de már elviselhetőek az éjszakáink.


kitartást!

2009. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen van és normális a fenti okok miatt.
2009. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár nálunk az elalvással nincsenek gondok, de az éjszakai ébredések még mindig gyakoriak. A kisfiam jövő héten lesz 1 éves, és még szopizik. Én is arra gondoltam már, hogy ez nem normális dolog, de a védőnő és a gyerekorvos szerint is minden rendben, vannak ilyen gyerekek. A fogzás, a sok-sok impulzus, a fejlődési ugrások okozhatják, hogy hol jobban, hol rosszabbul alszanak a babák. Csak remélem, hogy előbb-utóbb azért kinövi!
2009. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk is volt, még később is. Aztán amióta abbahagyta a szopizást, egész éjjel (9-reggel 7-8-ig) alszik. Ez 14 hós korától van így.
2009. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez nalunk is igy volt.Most 2o hos es 1x2x meg fenn van,de mar sokat javult a helyzet.
2009. nov. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém most lesz 9 hónapos.Azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen...Hosszú altatás és mire kiteszem a lábam már felvan napközben is:( Éjszakákról jobb nem beszélni..hajnali 3-tól szinte egyfolytában cicin lóg reggelig épp ezért már köztünk alszik így könnyebb...Nekem a 3.babám és a másik kettővel sosem volt ilyen gondom...
2009. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!