Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami jó módszeretek...

Van valami jó módszeretek arra hogy a baba minél tovább aludjon éjszaka, és ne két óránként keljen? (most 4 hetes)

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hetes babától még ne várd,hogy átaludja az éjszakát szopi nélkül,mert ez nagyon ritka.
2010. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem azt várom hogy átaludja, csak hogy ne keljen kétóránként
2010. aug. 27. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem sűrűbben eszik! Emellett ő így gondoskodik a megfelelő tejelválasztásról. A babád még nagyon pici, nem is lehet tőle elvárni, hogy 5-6 órát aludjon egyben. Amikor ő alszik nappal, te is pihenj le, így jobban fogod bírni az éjszakákat is. Ha megoldható, tedd a kiságyat a te ágyad mellé, hogy ne kelljen felkelned szoptatni, hiszen ha kibújsz az ágyból, éberebb leszel, nehéz lesz visszaaludni.. megoldás lehet az is, hogy magad mellé teszed az ágyba, így csak oda kell fordulni hozzá, ha felébred (na, ezért meg fognak kövezni!).
2010. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4hetes koráig aludtam a fiammal, napközben amikor tehettem aludtam a kicsivel, éjjel velünk aludt, de 4hét után ment az ágyába. Nem bírtam tovább. Folyton ébren aludtam, nehogy ráfeküdjünk, megnyomjuk, a takaró...

12hónapos koráig nem tudtam elvenni tőle a cicit, sem csökkenteni, éjjel 6szor, nappal 12szopizott még, függetlenül attól hogy most disznótorost evett vagy csak egy almát, mellé folyadék, de ő jött szopizni.

Drasztikusan kellett elvennem tőle, mert már nagyon harap, rágcsálja is, kimerültem...


Nekem apám mondta, hagytak óbégatni, pár alkalom után nem panaszkodtam aludtam, te is megteheted, szíved joga, hogy az öregek bevált módszerével kilövöd a kicsit, vagy megvárod amíg magától nem alszik többet...

2010. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen, nehéz ügy. Az a baj hogy nappal egyszerűen nem tudok aludni mellette. rengeteget nyújtozkodik éjjel is, nyögdécsel, mindenre felébredek, úgyhogy a két órábol amit ő alszik én legfeljebb egy orát tudok egyhuzamban aludni. és ha jön a hajnal meg egyre többet mozgolodik én meg csak hallgatom...
2010. aug. 28. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!