Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altato utan mikor szoptathatok?

Altato utan mikor szoptathatok?

Figyelt kérdés
Sajnos alvas zavarom van amiota megszuletett a picim,eleinte minden rezzenesre felkeltem,annyira feltettem.es most ott vagyok,hogy 2-3orakat alszok este.foleg ezen a heten volt a legrosszabb.aztan egesz nap ideges vagyok es kimerult.ma bevettem altatot,mert muszaly aludnom egy kicsit.este 9kor vettem be,es reggel 8kor szoptattam.lehet baja?ez egy gyengebb altato,nem eros.fiam 1eves es 1honapos.
2009. okt. 18. 05:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a betegtájékoztató nem ír semmmit a szoptatásra vonatkozóan, hívd fel a Heim Pál kórház ügyeletét. Ők bármelyik gyógyszerről meg tudják mondani, hogy átmegy-e a tejbe és mennyi idő alatt ürül.


(Egy vesegörcsre kapott a nővérem görcsoldót, azzal kapcsolatban hívtuk őket, hogy a szoptatással mi lesz. Kapásból nem tudta az orvos, mondta, hogy negyed óra múlva hívjuk újra, addig utánanézett és megadta a választ)

2009. okt. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom nagyon.kulfoldon elek.eddig nem vettem eszre a picin semmit.tobb mint 10ora telt el a tabletta beszedes es a szoptatas kozben.csak tegnap vettem be mert mar nagyon faradt voltam.jovo heten dokihoz megyek es megkerdezem.nagyon koszonom megegyszer.es ha megkerdeznem(tudom,hogy mas tabletta)hogy mit is mondott ra a doki?
2009. okt. 18. 07:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!