Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zokniban vagy cipőben?

Zokniban vagy cipőben?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy a lakásban -szőnyegpadló és linóleum van, elég-e,ha zokniban van a 13 hós fiam, aki egy gyaloglógép. Most, hogy ennyire hideg lett, 2 vékony zoknit húztam rá. De anyóstól kaptunk egy "mamuszt", viszont nagyon vastag a talpa, vastag a bélése. Félek, nagyon beizzadna a lábacskája az aprónak.
2009. okt. 17. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én biztos ráadnám a mamuszt,nehogy megfázzon.
2009. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zokni és szerintem inkább 1 vastagabb mint 2 és ne legyen nagyon szoros a lábfeje.Zokniban majdnem úgy mozognak a láb izmai mint mezitláb.
2009. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és egészségesebb.
2009. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom,hogy az ekkora babák leszedik a lábukról a mamuszt.Láttam régebben olyant,aminek szövetből volt a talpa,és a szára olyan volt,mint egy zokni.Abban jól érezték magukat a gyerekek.Bár attól is függ,hogy milyen meleg van a lakásotokban.
2009. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mamuszféleség, de mondjuk van hogy szandált adok rá bent. lábának azért csak kellene szellőznie.
2009. okt. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia.nálunk kő van,de le van rakva habtabival,de azért van it ott kő.és a konyha linóleumos.vagy egy vastagabb zoknit adok rá,vagy vékony zokni,és egy mamusz a lábára,pamutmamusz,nem az vastagabb erősebb fajta.mi nem vesszük le a lábunkról.9 hós
2009. okt. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom ugyan még csak mászik, meg kapaszkodva megy, de minden nap harcolunk a zokniért.

Az anyukám a cipőre esküszik (azt nem tudja levenni), én meg jobban szeretem, ha zokniban van. Ezért adok rá harisnyát + vastag zoknit. Ha lekapja a lábáról a zoknit, és nem veszem azonnal észre, akkor sem csupasz talppal áll a kövön.

Nagyon gondolkodom egy Liliputi puhatalpú cipőn...

Csak az állandó mászástól lehorzsolódik a cipők orra, szóval nem tudom, megéri-e szétbarmolni itthon egy drága cipőt.

Most egy fehér félcipő-szandi-mittoménmi cipőt rongyolunk itthon, az eleje zárt (meg hátul tart, oldalt nincs anyag), de ha látnád, hogy hogy néz ki! 2 nap után nem volt orra!

Szóval én azt mondom, harisnya + vastag zokni.

Karácsonyra viszont veszek egy puhatalpú cipőt, akkor már 14 hónapos lesz a lányom.

2009. okt. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!