Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 napos babámnak nagyon kevés...

4 napos babámnak nagyon kevés a kakija. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A kórházban volt elég sok szurok ami távozott,mostmár zöldes sárga,de elég kevés.Eleget eszik mert 20-25 perces etetési idők vannak 2.5-3 óránként.A mellem nagyon be van durranva abbol azt gondolom van elég tejem.Ja és pisit még nem tapasztaltam.Vagy olyan kevés lenne?Holnap hívom a doktornőt,de addig is várnék megnyugtató válaszokat.Köszönöm.
2009. okt. 17. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az anyatejes babák nagyon jól hasznosítják az anyatejet. Akár 1 hét is eltelhet két kakilás között, úgyhogy szerintem nincs gond.
2009. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a vedono h ne aggodjak mert majdnem mindent megemeszt a pici ha faj a hasa mert nem tud kakilni 4! nap utan adjak neki 1 kis kamilla teat mert az hashajto hatasu ha az sem segit akkor adjak neki 1 fel glicerines kupot de azt lehetoleg csak vegso esetben mert raszokik a baba es utanna nem fog tudni egyedul kakilni szoval ne aggodj
2009. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kakil,akkor az mindenképp jó,vagyis bélműködés az van. Jól felhasználja a tejed, hízni is fog rohamosan. Azt azért nem hinném,hogy egy 4 napos babánál okés lenne az egy heti nemkakilás, később,párhósan tényleg csinálnak ilyet,de nem ennyire az elején! Szóval hogy van kaki,az a lényeg. Tényleg nem érzed a pisit? Szagizd meg a pelus belsejét, csak van ott pisi... Amúgy ha jókedéjű és nyugodt, jól eszik, szépen alszik, nem lehet problémája. Nem hiszem,hogy aggódnod kéne.
2009. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amiket az előttem válaszolók írtak mind igaz és egyet is értek, de egy 4 napos babánál más a helyzet! Orvossal konzultálj mindenképp!

Hogy érted, hogy kevés a kaikja? Egy nap hányszor?

Pisit úgy tudod érzékelni ezeknél a mostani jó minőségű pelenkáknál, hogy a hézhátad rányomod a pelusra, éerzni fogod, hogy van-e benne anyag!

2009. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 6 hetes, és hetente egyszer kakil. Az orvos és a védőnő szerint is normális ez így (amióta hazajöttünk a kórházból így van). Amúgy jó kedélyű, szépen gyarapodik, és sokat pisil. Én úgy is meg tudom állapítani, hogy volt pisi (a szagán kívül), hogy nehezebb, mint az üres pelus. Szóval ne aggódj, nekem azt mondta a doki, hogy jól hasznosítja az anyatejet.
2009. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az éjszaka volt kaki is,meg pisi is.Jókedélyű,és eszik alszik,2 óránként kel enni,tehát szerintem nncs gond.Mégegyszer köszi lányok.
2009. okt. 18. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!