Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak másfél hós...

Mit csináljak másfél hós babamnak fáj a pocoja, és nem jön a kakija?

Figyelt kérdés
pukizik de kaki sehol
2010. okt. 20. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lázmérővel próbáltuk bár azt mondják ezt nem szabad de nekünk bevált és a Gripe Water is,attól egycsapásra elmúlt minden fájdalma és a kaki is beállt neki normálra:-)
2010. okt. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lábát tornásztatni? felnyomni a mellkasához (persze, ha épp nincs tele a pocakja).
2010. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt. Egy darabig bevált az Infacol, aztán egy hónapos korától a Gripe water, de csak ideig-óráig.

Aztán tápszert váltottunk (Milupáról Bebére), és a doki írt fel Papaverines görcsoldót. Azóta minden reggel menetrendszerűen, kínok nélkül kakil.

2010. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
anyatejes baba,és nem értem miért nem jön neki most
2010. okt. 20. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes, akkor 2-3 nap normális kaki nélkül. Persze csak akkor, ha nem szenved.
2010. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hogy hogy normális az anyatejesnél h nincs kaki?eddig naapi többször volt,ez mittől normális egyébként?miért változott meg?
2010. okt. 20. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy miért normális, azt nem tudom. Nekem a doki mondta még anno.
2010. okt. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!