Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és mikor alszik a 21...

Mennyit és mikor alszik a 21 hó körüli gyereketek?

Figyelt kérdés
A lányom 7kor kel fél 1- től alszik fél 3-ig és este 10-kor fekszik. Kicsit kevesellem.
2009. okt. 17. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyugi, az én fiam 7-kor kel, nappal nem hajlandó aludni, este pedig 1/2 9 körül alszik el.

Kb 2 hete még aludt nappal, 1-3-ig, de most vagy az idő, vagy vmi kiváltotta nála, hogy csak sír, és hív....... nem akar elaludni.

2009. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk is a rossz idő óta ilyen rosszalvó. Sztem hogy kevesebbet vagyunk kint nem fárad el annyira ill semennyire mert csak sétálunk.
2009. okt. 17. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

az enyém kb egy éves kora óta csak délben aslzik de akkor nagyot. Hamar elalszik ehhez szokott hozzá.

reggel negyed 7-kor kel a tesójával aki oviba jár, dél-fél egy amikor aludni megy és 3 körül kel..

Este fél kilenckor fekszik mindkettő és egész éjjel nyugi van.. Úgy látom ennyi alvás elég neki..

amióta ilyen hűvös az idő néha korábban belaszik.. van hogy 11 után már álmos, de akkor sem alszik többet..

2009. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok.. bocsi nem írtam: a kisfiam 28 hónapos hónapos lesz pénteken..

kicsit nagyobb... most számolotam utána. hogy repül az idő:)

2009. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!