Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év körüli gyereketek a...

2 év körüli gyereketek a kiságyában alszik, vagy veletek a nagy ágyon?

Figyelt kérdés

nappali és éjszakai alvásra is gondolok.


köszi!


2011. jún. 21. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Külön szoba, gyerekágy. Egyik gyerekem sem aludt soha a mi szobánkban sem, nemhogy az ágyunkon. Örülök hogy így szoktattam őket, mert soha semmi problémánk nem volt ezzel.
2011. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

1.5 éves és mindig a saját ágyaban fekszik le, de mindig a mi ágyunkban ébred :)

éjszaka felébred és csak a mi ágyunkban alszik vissza

Persze van, hogy nem férek el ha ott van és akkor amikor mélyen visszaaludt és át teszem az ágyaba.

2011. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves, külön szoba, külön ágy. Délután is és éjjel is :)
2011. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
17 hós, esete mellettem és beteszem az ágyába. Nappal kézben/babakocsiban/autóban. Nappal mellettem nem hajlandó sajnos. Hogy egyedül? Jó vicc. Sajnos még nem.
2011. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A saját ágyában alszik, nappal és éjszaka is. A mi ágyunkon alszik el, majd átteszem a kiságyába. Ha megoldható lenne akkor külön szobában, de sajnos nem lehet. Így velünk egy szobában alszik.
2011. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, hogy 16 hónapos.
2011. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamivel két év előtt mindkettő külön ágy(+leesés gátló) és külön szoba.


Elötte elég nyugtalan alvók voltak, de a normál ágy után sokkal jobb alvók lettek. :)

2011. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy felteszek egy másik kérdést. De a születés elejétől alszik egyedül? Vagy egy megadott hónap után? Vagy az a legjobb hogy egy darabig veletek külön ágyba és utána saját szoba saját ágy? :$
2011. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha apa nincs itthon velem alszik a francia ágyban, nagyon szeretek mellette aludni, ha itthon van apa csak ritkán alszik velünk,csak akkor ha vmi miatt nem tud visszaaludni,mert köztünk könnyebben megnyugszik. Délután változó. Egyébként sokáig velünk aludt, elején csak velem másik szobában, mert nagyon sűrűn kelt és szopott, így volt nekem kényelmesebb, nem kellett felkelnem.
2011. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
21 hónapos lesz a kisfiam. Születésétől kezdve külön ágy, külön szoba. Nappal és éjjel egyaránt. Nem is tud velünk aludni, próbáltam - jó lett volna egyszer-kétszer összebújni legalább nappal, de nem. Ő nem az a típus. Kis önálló. :)) Imádja az ágyát, magától bemászik (még fent van a rács, ebből kettőt ki lehet venni), és mondja, hogy ajudni. :)
2011. jún. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!