Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év körüli gyereketek a...

2 év körüli gyereketek a kiságyában alszik, vagy veletek a nagy ágyon?

Figyelt kérdés

nappali és éjszakai alvásra is gondolok.


köszi!


2011. jún. 21. 23:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
23 hónapos kisfiúnk születése óta külön szobában alszik.1,5 éves volt mikor leesésgátlós nagyágyba kerület,azóta ott alszik el.Volt pár hónap hullámvölgyünk mikor visszamentem dolgozni,akkor úgy altattam el,odabújtam mellé.De kb.egy hónapja újra átalussza az egész éjszakát,egyedül alszik el este is és délben is.:))))
2011. jún. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiam, midig külön szoba, saját ágy. Már rendes gyerekágya van. Nem is tud köztünk aludni, ott csak játszik. Pár hete egyedül bemegy az ágyába, és lefekszik, ha fáradt! :)
2011. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!(persze várok még)


Nálunk sem megoldható egyenlőre a külön szoba.Az én kislányom is a kiságyában alszik el nappal,de úgy ha ott vagyok vele,este pedig a mi ágyunkon,és utána beteszem a kiságyába.Augusztusban lesz 2 éves,akkor gondoltam váltunk mi is rendes heverőre(leesésgátlós),remélem arra majd már magától felmászik ha fáradt,és elalszik:)))

2011. jún. 22. 13:30
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
22 hónapos, velünk alszik, középen.Éjszaka.Nappal a kiságyában.Jobb lenne ha éjszaka ott aludna a saját helyén(ami amúgy a mi szobánkban van), de éjfélkor jön át hozzánk, mi pedig szívesen fogadjuk.
2011. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!