Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Licit oldalon szoktatok...

Licit oldalon szoktatok babyételt venni? Gondolok itt pl:tesz-vesz-re.

Figyelt kérdés
Láttam fent elég olcsón baby ételeket pl:főzelék stb...Vettetek már ilyen helyen?Mikortól kezdtétek a baby ételeket a babátoknál,hány hósan?És miért?Mert kevés volt a tejcsi vagy,hogy ízekhez szoktatások?Válaszokat köszönöm.
2009. okt. 17. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen szoktam, mert így jóval olcsóbb. 12 hetesen kezdtem a hozzátáplálást, mert az anyatej mellett egyre több tápszert is kapott, mert már nem voltak ezek elegek neki. 4350 grammal született, 3 hósan megduplázta a súlyát és a végén már 2 óránkét evett volna. Először nálunk gyümölcsöket kapott (üvegeset és sajátot is). Aztán jöttek a főzelékek, de abból az első időszakban csak az üvegeset ette meg. Nagyon imádta, 2 hét alatt kivátottunk egy étkezést, így pár hét alatt majdnem a tápszert is elhagyhattuk, mert elég lett a tejem is neki. Jó kóstolgatást.
2009. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Az én kislányom 3hónapos.2óránként eszik nappal,pedig van tejem:)Egy kis zabagép:)2700grammal született 35hétre,most 5540gramm:)
2009. okt. 17. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
szia.van hogy olcsónak tűnik,de a póstaköltséggel együtt már nem az.olyantól vegyál akihez el tudsz menni átvenni,úgy megéri.én vettem már dobozos tápszert,de amikor megkaptam láttam rajta hogy már 1 éve le volt járva a szavi ideje.rá kérdeztem az illetőnél,de még csak válaszra se méltatott.azóta nem veszek ételt,italt,ha póstán kell átvenni.ha személyesen át tudom venni az más.
2009. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondolok mindig,bármit veszek ott,csak helybéli eladót nézek.4hósan azt hiszem megkezdem a hozzátáplálást.
2009. okt. 17. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért akarsz már 4 hósan hozzátplálni? Ráérsz 6 hósan, n is akkor kedztem.

És vettem bébiételt neten, teszveszen, postán jött, egyben maradt mind, nem volt gond vele.

2009. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!