Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám lába 12,5 cm hosszú....

A babám lába 12,5 cm hosszú. Milyen méretű csizmát kell neki venni?

Figyelt kérdés

22-t vagy 23-t? A 22-hez azt írják 13 cm a belső talphossz, a 23-hoz meg 14 cm-t írnak. Teszveszen vagy vaterán szeretném venni, mert ott olcsóbban megkapom, mint a boltban.

Előre is köszönöm a segítséget!


2009. okt. 17. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább a 23-ast javaslom mert télen azért még vastagabb zoknit vagy harisnyát is bele kell kombinálni. De nem javaslom, hogy úgy vegyél neki lábbelit hogy nem próbálod rá a lábára. Mert minden baba lábfeje más. Van akinek keskenyebb, van akinek szélesebb, van akinek a lábrüsztje magas és nehéz rá lábbelit venni, másnak meg alacsony a lábrüszje.

És amúgy milyen típusú lábbelit vennél? Ugye nem használtat? És mennyiért? Mert az Elefanten csizmák nagyon jók minőségben és árban is. Ezt a márkát a Deichmann üzletekben találod. Sok sikert.

2009. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a nagyobbat venném, mert januárig hordhatja, ha már megy, akkor se lesz rá óriási, ha nem megy, akkor meg főleg a nagyobbat vedd. Max több zoknit adsz alá :)Amúgy is azt mondják, 1 centit rá kell hagyni, hogy kényelmes legyen, most ráhagysz így a 12,5-re másfél centit :)
2009. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak olyan csizmákat nézegettem, amiket nem hordtak a babák, mert kapták de kicsi lett stb. A múltkor kifogtam egy teljesen új nike cipőcskét 2000 Ft-ért. Ezért szoktam az ilyen oldalakon vásárolni. :)
2009. okt. 17. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Húúú akkor jó :) Akkro szép napot és jó vásárlást nektek!
2009. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!