Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ducibb lányon is jól néz...

Egy ducibb lányon is jól néz ki a cicagatya, úgy hogy hosszu felsőt vesz fel hozzá és csizmát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire vagy duci. És mennyire hosszú a fölső. Utálom, ha a lányok hatalmas csülkeit kell látnom. Itt nem a lányok alkatával van a bajom, hanem az öltözködésükkel. Linkelj képet, és megmondjuk. :)
2010. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szerintem az is számít hogy milyen magas a csizma,mennyire takar a póló (:

Van olyan akinek vastagabbak a lábai,mégis jól áll neki a cicanaci,és akinek nem.

Kérdezd meg a barátnőidet hogy szerintük milyen (:

ja és sztem csak akkor vedd fel ha jól érzed benne magad

(:

14/L

2010. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vastagabbak a lábaim bár mostanába sokat fogytam és szoktam térdfölé érő csizmával és combközépig érő pulcsival cicanacit fölvenni. Ha jól öltözködsz hozzá egy vastag fekete cicanaci még vékonyithat is rajtad.
2010. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem attól is függ, hogy milyen a stílusod és hogy tudod-e hordani
2010. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ducinak számítok 176cm és 75 kg. Simán felveszem, magassarkú csizmával (nem érdekel, hogy kb 185 centis vagyok benne, lapostalpút nem bírok felvenni:)), akkor sokan megfordulnak utánam, és pozitív visszajelzéseket kapok:)
2010. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a felső és milyen a leggings. Ha a leggings nem túl világos, átlátszó vagy fényes, és jó fazonú és méretű, akkor sztem minden további nélkül...
2010. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. dec. 12. 10:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a 160/60 arányaimmal fel merek venni egy egyszínű, fekete/sötétkék cicanadrágot egy hosszabb pulcsival... Tudom, nem vagyok a legkisebb méretű én sem(közelebb vagyok egy bálnához), de lesz.rom. Én igy érzem jól magam.

18L

2010. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mostanában így öltözködöm én is, és sokkal jobban áll, mint a farmernadrág (az övet ha meghúzom deréknál, kifolyik, ami nagyon nem szép, ha nem húzom meg, akkor meg lecsúszik a gatya.) A cicanadrág viszont leszorítja a hasat és a "csípőhájat". Nekem a combom elég vastag, viszont a térdemnek és a vádlimnak van formája, szóval ha combközépig érő pulcsit veszek fel, az úgy teljesen jó. Gumis derékövet szoktam még mellé:-)
2010. dec. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!