Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiam 2 napja...

11 hónapos kisfiam 2 napja nem hajlandó a kiságyában aludni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fogzástól esetleg? Még nincs kint egy foga sem, de nem mutatja hogy fájna neki, nem nyűgös, az éjszakát is végigalussza, nem kel fel arra hogy fájna a foga... 2 napja ha raknám be a kiságyba, ha délután, ha este, már érzem hogy befeszíti magát és nem akarja hogy betegyem. Tegnap este mikor vittem aludni, letettem, hátha megnyugszik, de olyan ordítába kezdett, hogy potyogtak a könnyei. Így végül mellettem feküdt le, de az is elég nehéz, mert hajnali 5kor felül az ágyon, nézelődik és elindul lefelé az ágyról... Amit ha ma pont nem vettem volna észre, leesik. Hiába van kipóckolva körbe, átmászik mindenen és csak nagyobbat zúgna. Már délután sem akar aludni. Délelőttönként is aludt mindig fél órát, de már az sem. Az esti altatásnál SOHA egyszer sem volt baj. Mit tehetnék? Az sem jön be nála, hogy beteszem a kiságyba és ott maradok mellette a nagy ágyon amíg el nem aludna. ugyanugy ordít hogy vegyem ki. Mintha félne ott, pedig nem ütötte be semmijét, mert hálós ágyban alszik. Próbáltam tegnapelőtt este, hogy elaltattam, majd betettem a kiságyba, de persze felébredt és mint akit ágyúból lőttek volna ki, már állt is fel és ordított. Anyás korszaka van? Ez meddig tarthat? Pedig annyira álmos, látom rajta, de mégsem alszik el egyedül...
2013. júl. 5. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármitől lehet.álunk 13 hónaposan kapta a gyerekágyat,aminek van oldala,hogy ne essen ki+vettem oda rácsvédöt és olyan jókat aludt benne.Lehet nem szereti már a kiságyat.
2013. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdődik... Szerintem hiszti, vagy szeparációs szorongás. Olvass utána, hosszú leírni. Most dől el, hogy ki az erősebb. És kövezzen meg, aki akar, de ilyen nálunk is volt. Mindig visszatettem ágyába, hagytam kicsit sirdogálni, egy hét múlva már nem csinálta. Ez a hiszti verzió, aszeparációs szorongás 1-2 hónap.
2013. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!