Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok már a babátoknak...

Adtatok már a babátoknak hipp-es Jó éjt papit? Csokoládés tejbegríz.

Figyelt kérdés
6 hós kortól lehet adni.ugy kaptuk,9 hónaposak vagyunk de nem merem odaadni neki,van benne kakaó is.adott már valaki ilyet a babájának?
2009. okt. 16. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan nem ezt, hanem a milupa csokis tejpépet adom neki (meg másmilyen tejpépet is) fél éves kora óta. szereti. babáknak lett kitalálva. nem fogom eltiltani a csokitól, hiszen gyerek. nem azt mondom, hogy ez legyen a fő fogás, de egy kis csokis tejpép biztosan nem fog ártani, és elhízni sem fog tőle.
2009. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos korától adom néha. Semmi baja tőle.
2009. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Elsőre azért ne éjszakára add, hogy megnézhesd, nem pattog-e ki tőle!
2009. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7 hóaposan kapta és kipattogott rendesen. Nincs kakaó 1 éves korig nálunk, akkor is csak lassan...
2009. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ettől félek.aszem én sem adom neki oda.majd később megeszi,vagy én mielőtt lejárna a szavija.
2009. okt. 16. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy éves elmúlt amikor adtam ilyesmit, tej van benne asszem.
2009. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos kora óta kap időnként (kéthetente egyszer-kétszer kb.) csokis tejpépet (Milupa), illetve néha a Hipp jóéjt papit is.

Imádja, nincs semmi baja tőle.


Egy próbát megér, nagy katasztrófa nem lehet belőle.

Ha nagyon félted, mert volt már bármire érzékeny, akkor meg kerüld a kakaót, majd egy éves kora után próbáld ki.

2009. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!