Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen amikor beteg?

Miért ilyen amikor beteg?

Figyelt kérdés

16 hónapos a kislányom, sajnos mostanában elég gyakran beteg,nátha, láz, ilyesmik...de nem értem, hogy amikor ápolnánk, oké, vannak rossz dolgok mint pl. az orrszívás, nade amikor fekszik az ágyában vagy úgy általában amikor nem "kíntatjuk", egyáltalán nem hagyja, hogy hozzáérjünk, simogassuk, ölben sem marad meg. Jó oké, tény, hogy nyűgös mert beteg, de hát nekünk meg alapvető ösztön, hogy segíteni akarunk rajta, nyugtatgassuk, simogassuk,de még ha kisujjal hozzáérünk már attól üvölt, amit persze nem szeretnénk, mert csak feljebb megy a láza. De megszakad a szívem, hogy csak messziről nézzem a kiságyában ahogy nyüglődik.

Tapasztalt már valaki ilyesmit?


2009. okt. 16. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

hagyjátok akkor. tudom, h nehéz, de neki most ez kell. 1-2 nap és jobban lesz, aztán meg megint bújós:)

kitartás! a fiam holnap lesz 17 hónapos, most először beteg, iszonyú, teljesen kivagyunk a párommal, mert mi is náthásak vagyunk közben. szóval alig várom, h aludjunk.

ő is csinálta ezt du. játszani kellett vele, de hozzáérni nem lehetett. szerintem a nyügi hozza ki belőlük.

2009. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!