Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viseltétek, amikor...

Hogy viseltétek, amikor először lett beteg a babátok?

Figyelt kérdés
Mi még szerencsére megúsztuk,de félek a téltől.3 és fél hónapos,nem szopizik,de kapunk tejcit,napi 1-2 alkalommal azt eszi.Ha nem az én tejem attól megvédi kicsit?
2010. nov. 17. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne félj nem lesz semmi baj,esetleg kicsit megfázik.Adj neki mindennap pár csepp cebion cseppet,az nagyon jó megelőzésre.
2010. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiunk 15 hónaposan lett először beteg. Tápszeres, mert tejem csak az első 2-3 hónapban volt, de az is nagyon kevés. Ennek ellenére kicsattan az egészségtől, és ez a betegség is annyiból állt, hogy két napig volt egy kis láza, amit a Nurofen szépen levitt, és volt egy kis hasmenése, erre kapott Normafluort. De nehezen viseltük, olyan rossz volt betegnek látni. Egy kis örökmozgó, de abban a két napban sokat aludt, és nagyon bújós volt. De még akkor is mosolygott, amikor tiszta láz volt.
2010. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

9 honapos a lanyom es most eloszor beteg.Nagyon rosszul viselem azt, hogy nem tehetek semmit.Adom a gyogyszereket parologtatom az illoolajat teat csinalok ringatom stb.Igaz ettol kicsit jobban erzi magat, de nem mulik el a betegsege :(

Nincs borzalmasabb mint egy kisbabat szenvedni latni, foleg ha a sajat gyermekedrol van szo :(


Remelem titeket is es minket is jo sokaig elkerul a betegseg ezutan.

2010. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most 6 hósan kaptunk el egy makacs megfázást... pedig anyatejesek vagyunk - na ennyit a csodatejcsiről, a tápszeres babák mamáinak megnyugtatására - szerencsére nem komoly, alig volt hőemelkedése, nem nagyon látszik rajta, hogy beteg, jókedélyű, de azért amikor köhög a slajmtól és folyt az orra egyfolytában... szóval rossz érzés volt, de hála jobban van már és én is lenyugodtam... csak most meg én lettem taknyos, amit remélem nem kap el megint :(((
2010. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!