Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fisher price pihenőszék...

Melyik fisher price pihenőszéket vennéd meg? (20ezer Ft-ig)

Figyelt kérdés
Feltétel hogy rezegjen és zenéljen.linket ha lehet.
2009. okt. 16. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, és nagyon praktikus, a kisfiam is szereti:)

2009. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van. igaz nem zenél, de rezeg. az egyik lelógó játék zenél, ha meghúzza a kisfiam.

2009. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van mint az előttem szólónak. Pontosan ugyan ez és a lányunk imádta az első pillanattól. Még mai napig is belemászik és a játékokkal is játszadozik pedig már 17 hónapos. De a barátnőm három éves kislánya is ebben ücsörög ha itt van nálunk.
2009. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van, amit itt a többiek belinkeltek. 20ezerig em kapsz zenélőset szerintem.
2009. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt néztem ki.

2009. okt. 16. 14:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki de nekem az a tapasztalatom, hogy a babáknak az a jó, minél élénkeb színűek a játékok, a pasztell nem elég figyelemfelkeltő.

Én továbbra is az első váloszolóéra szavazok

2009. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem amit te választottál csak egész pici korban ideális amikor még csak fekszik benne a baba. Ahhoz biztos nagyon kényelmes. Nekünk ilyen van, és ezt még 3 évesen is lehet használni, mert át lehet alakítani később hintaszékké.

[link]

2009. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2009. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fisher price esőerdős van nekünk ,fiam imádja!18e ért vettük,jtsszvelem.hun megtudod nézni.
2009. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm csajok!

Azt hiszem az esőerdős lesz,csak hát olyan sok szép van nehéz dönteni.

2009. okt. 17. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!