Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már előre tartok az óra...

Már előre tartok az óra állítástól. Ti is? 15hós fiam reggel fél 7ig alszik, de most akkor már fél6kor ébren lesz? Vagy átáll majd?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,hogy mennyire viseli meg őket!Az enyém fél 6-ig szokot:((((
2009. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem majd átáll. Az én fiam is fél -7-ig alszik, majd kitolom a fürdetést egy órával.
2009. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kétnaponta toltam 5percet az esti fekvésen, most fél órával kel később, remélem még fél órát tudok majd alakítani valahogy.
2009. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap kipróbáltam, egy órával kitoltam a lefekvést és ugyan úgy reggel 7 kor ébredt
2009. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is rettegek.

Tegnap dilinyós esténk volt, este tízkor sikerült letennem a manót (nyolc helyett), de így is fél hétkor kukorékolt... :-)


Nem tudom, hogy fogunk átállni, mert ezek szerint az esti rutin eltolása nála nem sokat számít.

Talán idővel megszokja...


És utána jön a nyárira való átállás, és szuper lesz fél nyolcig aludni!!!!! :-))))

2009. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk se számít,hogy mikor fekszik le,ugyanugy 6-fél 7kor kel,tavaly ugy volt,hogy,korábban kelt egy fél órával reggel,de akkor még 8ig aludt,hát kíváncsi leszek!
2009. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó látni,hogy másoknak is korán kel,az összes közeli ismerőseimnek 8ig alszik a gyereke.az enyém is fél 7.szerintem átállnak egy pár nap alatt
2009. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is lassacskán próbálom az esti fürdést és többit kitolni. Okt. eleje óta 7 helyett "már" 19.20-nál tartunk. Annyira beállt a 7-re, hogy utána már nagyon álmos-nyűgös. Egyszer majdnem 8.kor fürödt, utána baromi nehezen aludt el és csapnivaló éjszaka volt, korai keléssel. De val.szeg más oka is volt... Kínozni sem akarom. Reggeli ébredés meg annyira változó, hogy nem tudok következtetést levonni.

(fél éves)

2009. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, nem csak én vagyok kínban az óraátállítás miatt.

A lányom hamarosan 1 éves lesz, reggel általában 6 körül kel, +/- félóra. Már én is rettegek. Ráadásul én hiába próbálnám apránként tolni a vacsora és fürdetés időpontját, nemhogy későbbre tolódna, azt veszem észre, hogy inkább előrébb jön. Nyáron 3/4 9 és fél 10 között tudtam letenni aludni. Most szigorúan legkésőbb 8-kor fürdetni kell, negyed 9, de legkésőbb fél 9-kor alszik. Persze éjszaka többször kelünk, gyakran 1 órát is virrasztunk.

Szóval...nekünk sem jön be az, hogy tologatom az időpontokat. És már nem is görcsölök rajta. Az alvási szokások egyébként is változnak, hátha pontosan kedvezően alakul majd...:)

2009. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De jó, hogy ezt a témát felvetetted... nekem eszembe sem jutott, hogy ez gondot is okozhat.

Odafigyelek én is és elkezdem kitolni a lefekvést. A 6 hós babám fél 8 körül ébred reggel, de van, hogy előbb. Szerintem amúgy fokozatosan átt tudjuk állítani őket.

Sok boldogságot mindenkinek, sziasztok!

2009. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!