Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs elmaradva, amiért még...

Nincs elmaradva, amiért még nem fordul?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos, jól fejlett a babám, 8 kg is bőven megvan, élénk, érdeklődő, sokat "dumál", mostmár megfogja a játékokat, szájába tesz, cumit is. Viszont nem szeret hason lenni és jelét sem mutatja, hogy átfordulna hátáról a közeljövőben. Mennyi idősen fordulnak átlagban a babák? Meddig normális?
2009. okt. 16. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
8kg,ami azt illeti elég nagy a súlya,de ez nem gond,viszont a nagyobb súlyú babák később kezdenek forogni!Szerintem nem kell aggódnod,lehet hogy egyik napról a másikra fog meg fordulni,esetleg néha tedd őt hasra,hadd szokja,meg erősödjön a kis háta,ahogy leirod elég ügyes,nincs gond,esetleg kérdezd meg a dokidat is.
2009. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a doki is mondta, hogy a nagy súlya hátrány lehet a mozgásban. :(
2009. okt. 16. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit sem kell aggódnod!!! Az én lányom is elmúlt 5 hónapos jócskán mikor megfordult! Most 10 hónapos múlt és már megtesz pár lépést magától!!!!
2009. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj,szerintem nagyon ügyes baba,tudod,mindent a saját tempójában,ráér még forogni ha neki igy kényelmes!
2009. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj, nálunk 6 hónaposan fordul hasról hátra, hátról hasra már jóval korábban. Ráadásul utána hosszú szünetet tartott, legalább 2 hétig felfüggesztette a forgolódást, majd úgy bele kezdetett ismét, hogy ha egy másodprcre nem nézek oda, leforog a nagyágyról. Nyugi, majd csinálja!
2009. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!