Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt így? Félek az...

Más is járt így? Félek az éjszakától, mert furcsán veszi még mindig a levegőt, bővebben lent.

Figyelt kérdés
8 hetes babám tegnap vissza bukta a tejcit. Az lement a tüdejére,nagyon nehezen vett újra levegőt.egész éjjel figyeltem,de nem javult,ma bevittük a korházba,ott megröntgenezték,és ott mondták hogy lekerült a tüdejére és gyulladást okozott.kaptunk antibiotikumot.
2009. okt. 15. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen pozicioban altatod? mert ha haton, akkor tud legnagyobb esellyel a legcsobe bekerulni amit visszabukik. oldalt probald meg, ugy sokkal biztonsagosabb, ha kell tamaszd ki a hatat egy parnaval. arra is figyelj, hogy ne guruljon a hasara. sajnos el kell telnie egy adott idonek, hogy a tej felszivodjon a tudejebol es nagyon fontod adnod az antibiotikumot.mivel a tudeje nem tiszta igy szorcsogenek hallatszik minden levegovetel, ez addig lesz igy, amig ki nem tisztul. arra kell ugyelj,hogy ne ismetlodjon meg a dolog, vagy ha lazas lesz a bababd akkor vissza kell menni az orvoshoz. maskepp nem tudsz segiteni most rajta.kitartast
2009. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 10 hetes. 8 hetesen kerültünk be a kórházba. Náthás volt, és azt vettem észre, hogy néha "elfelejt" levegőt venni. Teljes körűen kivizsgálták, a náthán kívül nem találtak mást. Én nagyon félek ezektől a nehézlégzésektől, mivel a nagyobbik lányommal sokat voltunk kórházban kisdedkori asztma, gyakori hörgő és tüdőgyulladás miatt. Biztosan nálatok is kivizsgálják, hogy félrenyelés vagy valamilyen fertőzés okozza a gyulladást. Az én babám, mostanában a nyálát nyeli le nehezen, alvás közben, ilyenkor ijesztget, olyan mintha kapkodná a levegőt. A biztonság érdekében kértünk kölcsön légzésfigyelőt, ez nagyon megnyugtató, bár ennek ellenére fokozottan odafigyelek.
2009. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Nagy lányomat hordozóban altattam nehézlégzés, köhögés esetén, vagy az ölemben függőleges helyzetben. Sok türelmet és kitartást, mielőbbi gyógyulást nektek!
2009. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Jól esett a sok bíztató szó!
2009. okt. 16. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!