Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan gyarapíthatnám a...

Hogyan gyarapíthatnám a súlyát? 6 hónaposan 5600g!

Figyelt kérdés

Kislányom súlya jócskán átlagon aluli,a doki néni szerint 100-ból 3 babáé ilyen alacsony.

2480g volt amikor született,46 cm,most 61cm és 5600g.

Mitől hízna igazán?


2009. okt. 15. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, én ezt nem értem, elvileg fél éves korukra kell megduplázniuk a születési súlyukat. A te babád szépen meg is duplázta akkor meg mi a baj? Nem minden baba lesz 10kiló fél éves korára. Ha egyébként szépen fejlődik, gondolok itt a mozgás, látás, hallásfejlődésre akkor szerintem semmi probléma nincs. Enni gondolom eszik rendesen, nem is beteg, ne aggódj. Én 1800grammal születtem nem hiszem, hogy 4-5kilónál több voltam fél éves koromban. A doki szerint hány kilónak kéne lennie?
2009. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en nem tudom, pedig mar mindent kiprobaltam, amit ajanlottak/olvastam/gondoltam, szerintem nem lehet befolyasolni. az en babam 10 honapos es 6600g. amugy egeszseges, aktiv, mozgekony es fejlodik.
2009. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ő ilyen alkat, vannak ilyenek is. A lányom sem volt sokkal nagyobb 6 hónaposan. 6 kiló volt, és 2590-el született.

8 hónaposan kezdtünk el glutén tartalmú ételeket enni. Ekkor már a főzibe tettem rántást, pici olajat. Ettől picit javult a helyzet. Most is vékonyka, a fogzás pedig mindíg megviseli. Régen voltak elveim, úgy gondoltam, hogy nem eszik majd sok édességet, miniális cukrot használnk, és egészséges nasikat eszünk. Most viszont az amúgy is minimális étvágyú babámat igyekszem egészséges, tápláló kajákal etetni. Sajna van olyan napunk így 11 hónaposan hogy szinte egész nap kekszet és némi joghurtos túrót sikerül beletömni.

Szóval azon kívül, hogy a korának megfelelő ételekkel gyakran kínálod nem nagyon tudsz mást tenni.

2009. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd. Mi se vagyunk nagyok, 8 hónapos lesz 3 nap múlva és pont 7 kiló. Én is úgy tudtam, hogy meg kell dupláznia születési súly 6 hónapra. Mi épp hogy megdupláztuk. Nem értem mi a baja a dokidnak?! Azt is nézte, hogy mennyivel született?
2009. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányo 3100-zal született és most 8 hósan 6400 körül van. Álllandóan vinnyog a dokink, de én már csak legyintek. Nekünk FANTOMALT-ot írt fel, napi 2--3 allkalommal kapja, plusz kapott egy 3 hós vaskúrát.


Fantomalt: kizárólag szénhidrátot tartalmaó gyógytápszer. ételbe/vízbe/teába, akármibe kell keverni. íztelen, szagtalan, nincs mellékíze

2009. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A nagylányom ilyen típus.1 évesen 8200 gramm volt.A te kicsid is rövid és szerintem nem is olyan vékonyka.Nem nőtt nagyra 18 évesen 155 centi és 42 kiló.

2009. okt. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!