Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes kislanyomnak mar 6...

10 hetes kislanyomnak mar 6 napja nem volt szeklete. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A haziorvos kiirt Espumisan cseppet, de szerintem nem valt be.Van meg valaki igy?
2009. okt. 15. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
6 napja??? Mikor írta azt a cseppet? Szerintem vissza kéne vinned az orvoshoz. Ha Espumisan nem válik be, próbáld ki az Infacolt kaja előtt. Nekünk ez jött be ( tápszeres a fiam ). Esetleg még próbáld meg lázmérőzni, hátha.
2009. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amugy anyatejes a kislanyom. Koszi a gyors valaszt.
2009. okt. 15. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Pont ma olvastam erről egy cikket és meg is lepődtem. Az anyatejes babákról szólt és ott azt irták hogy kizárólag szopizós babáknál 5.-ik hét után olyan is előfordulhat hogy napokig,akár egy hétig sincs kakis pelusa és nem okoz gondot. Bemásolnám de sajna már nem találom. Valahol a babanet.hu-n találtam rá. Szerintem ha nem kinlódik akkor esetleg még várj 1-2 napot hátha megoldódik magától. Az én fiam 6 hetes kizárólag szopik és van naponta több kakis pelus,viszont tegnapelőtt egész éjjel nem kakilt és reggel nagyon szenvedett már szinte sikitott. Adtam neki én is espumisant de nem történt semmi igy egy kicsit később bekrémezett lázmérővel picit megingereltem,mert már nem birtam szegénynek a szenvedését és rögtön kakilt. Utána minden rendben volt.
2009. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam már 9 hónapos, de mikor ilyen pici volt csak 2- 3 naponta kakált, hiába próbáltam bármivel beidítani ( pici kúp, lázmérő) míg nem kellett kakálni addig nem jött semmi. Amúgy én is azt olvastam hogy 4-6 napig ha nincs az még normális.

2009. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az espumisantól szerintem nem lesz hamarabb kakija. Én azért ma már meghőmérőzném az esti fürdetés előtt a helyedben vagy glicerines kúpot használnék.

Nem szenved? De gondolom igen,mert különben nem vitted volna dokihoz. Ne várj tovább,csald ki azt a kakit :) Ha még azóta nem jött meg a csomag :D

2009. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia,

az én lányom 10 hetes és nekem csak 2-3 naponta kakil.Nekem nem válik be se a hőmérőzés,se az infacol.Viszont az egyik barátnőm töltött nekem kis gyógyszeres üvegbe valamilyen vizet (az biztos,hogy ánizs van benne),amit a patikába vett kétezer forintért.A nevét nem tudom,de ha gondolod megkérdezem tőle.Ha azt beadom a babómnak,akkor fél órán belül van kaki.

2009. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az espumisan és az infacol hasfájásra való. Nem segít a kaka hamarabbi jövetelére.
2009. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Sokat szenvedett szegenyke, de valahogy csak kakilt hat nap utan, igaz meghomeroztem. Ugy latszik ez hasznal.
2009. okt. 18. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:
16:17es vagyok. Jó,hogy írtál!! Már aggódtam érte! Máskor ne hagyd ennyi ideig,hogy ne legyen kaki!! Minden jót Nektek!
2009. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!