Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy könyvet minden babára...

Egy könyvet minden babára lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés

Olvasom ezt az aludj jól gyermekem kérdést. Valóban ennyi babának szüksége van erre a könyvre? Vagy csak a szülők nem elég kitartók és strapabírók?

Nem bántásnak szánom a kérdést. Én tudom mi a nem alvás. Csak nekem furcsa, hogy egy könyvet, rá lehet húzni minden gyerekre.


2009. okt. 15. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Még meg se kapták! Olvasni csak szabad?!

szerintem amolyan költői kérdés volt az! Hogy ilyen könyv lenne jó!

2009. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még nem olvastam, szerntem ez ilyen iránymutató lehet a szülőknek, egyfajta módszer, ami lehet beválik, lehet nem. Gyerkőce válogatja.

De elolvasom, mert kiváncsi vagyok és lehet, hogy egyszer még a hasznomra válik.

2009. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom mi van abban a könyvben de ha tehetem bele fogok olvasni már kiváncsi vagyok rá.

Én mielőtt megszületett a lányom kiolvastam a suttogót.Na miután megszületett próbáltam alkalmazni is.Nahh nulla eredménnyel,kivétel a napirend de erre magamtól is rájöttem volna,de az altatás témában szerencsém volt mert nagyon jól aludt kicsinek is,viszont vannak akik nem.Szóval sztem nem lehet egy könyvet ráhúzni minden gyerekre.

2009. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sem. Az én lányom nagyon rossz alvó volt. Én is megpróbátam ez a drasztikus módszert, de nem jött be. Ő soha nem jutott el odáig, hogy álomba sírja magát. És én meg utáltam magam amiért sírni hagytam. Végül én jelentettem számára a megoldást.
2009. okt. 15. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan könyv, ami minden gyereknél alkalmazható. Nálunk bejött az aludj jól, de az enyém már 15 hónapos, meg lehetett vele értetni, hogy este aludni kell (nappal még a mi ágyunkon alszik). Én sem alkalmazom halálpontosan a "receptet".
2009. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!