Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak olyan babák akik...

Vannak olyan babák akik egyáltalán nem kapnak semmilyen tápszert?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasgattam a tápszerek összetevőit, nagyon sok tápszer tartalmaz halolajat.

Én sajnos súlyos allergiás vagyok a halszármazékokra és emiatt az ilyen készítményekkel nem érintkezhetek.


2009. okt. 15. 14:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

14:19 vagyok, engem jól lepontoztak, pedig a kérdésre válaszoltam.

Igen, vannak csak szopós babák, azért írtam HA megy a szoptatás. Na mindegy.

Én nem vagyok se szoptatáspárti se tápszerpárti, az a lényeg, hogy a baba ne haljon éhen, mindegy milyen formában, de kapjon kaját.

2009. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Számomra minden válasz hasznos volt, nem én pontoztam le a válaszokat. Ezt már én is megfigyeltem, hogy azok a válaszolók pontozzák le a másikat, akik más véleményen vannak.

Ettől függetlenül sokat segítettetek.

2009. okt. 15. 15:13
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17 hós a fiam,és szopizik(lehet lepontozni).6 hónapos volt amikor megjött,és nekem is kevesebb lett akkor a tejem(most is ha megvan).De még így is elég volt,én nem is gondoltam tápszerre,így még fel sem irattam,sőt soha nem láttam hogy néz ki(csak a dobozát).De ha mégis kevés neki a tejcsi,akkor adjál neki tápszert,de előtte kérd ki erről a halolajról a dokitok véleményét!
2009. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tejpépet nem vesszük tápszernek(szerintem nem az,csak hasonló),akkor a lányom sem kapott.Én 4 hónaposan keztem hozzátáplálni ,9 hónapos koráig szopizott és magától leszokott.

Szopi párti vagyok,de nem elvakultan és nem mindenáron.A mostani tápszerek jók.

Kérdezz doki erről a halolaj témáról.

Várj,elolvasom,hogy az itthoni tejpépbe van -e mi Dm.-est használuk.

2009. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Közben találtam itthon Milupa és Mildipép-es tejpépet.

Dm-es (tejpép rizses 4 hótól):Növényi olaj van benne:pálma,repce,napraforgó halolaj nincs és ezt már adhatsz neki.

Mildipép(6hó) ebben is növényi olaj van

Milupa(6hó) ebben is csak növényi olaj van.

Szerintem,ha a tápszerekben van halolaj,akkor inkább kezdj el hozzátáplálni és közben szopizzon,ha meg annyira kevés lesz a tejed,adj neki tejpépet.Fontos a tej alapú étkezés.

2009. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Mindenképp majd beszélek az orvossal. Megnézem majd a tejpépet is, ha dm felé járok!

2009. okt. 15. 16:38
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos a babám, sosem kapott tápszert, szopizott aztán szép lassan kezdi már teljesen azt enni (persze egyelőre kis kivételekkel) mint mi.
2009. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!