Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mitől lehet ez?...

Szerintetek mitől lehet ez? Lassan 1 éves a babám, eddig átaludta az éjszakát de most mint akit kicseréltek. Minden éjjel fölkel és nem hjlandó vissza aludni, csak áll a kiságyba és ordít.

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltam, bemegyek nyugtatgatom, hagyom sírni...de semmi nem segít.Áll fel és ordít.csak akkor nyugszik meg ha kiveszem.és vissza tenni nem tudom csak ha vissza aludt ölembe v már köztünk mert lassan össze esek.Segítsetek h mit tegyek v egyáltalán mi történt?Talán az elindulás miatt lehet?
2009. okt. 15. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
az én fiam 11 hónapos. Nálunk is ez volt kb 2 hétig mire rájöttem. Nálunk az volt a baj, hogy nem volt elég neki a vacsora. Azóta esténként tejbegrízt kap, és fél óra múlva kapja a tejcsit, amivel többnyire el is alszik. Azóta nem kel fel éjszaka. Nem tudom a fogzással hogy álltok, de az is lehet, hogy jön a rágófoga?
2009. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szió.Igaz én kisfiam még csak 10 hónapos múlt, de mikor anno megtanult egyedül felülni, akkor csinálta ezt.Folyton felült álmában és visított, azt hittem sosem lesz vége, de kb másfél hónap alatt abba hagyta.

Lehet, hogy nálatok az elindulás az ok valójában,mert még új neki.

Remélem hamarosan megoldódik a gond.

2009. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat.Éhesnek nem hinném h éhes mert fürcsi előtt kb egy órával eszik tejpépet és fürcsi után amikor már a kiságyba teszem eszik még tápszert 210 ml-t.Hát lehet h a foga is de akkor ha az ölemben van nem fáj neki?v ha közénk teszem?
2009. okt. 15. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos a foga. Adjál neki fájdalom csillapítót este lefkvés előtt.A rágófog kegyetlenül fájt az én gyerekemnek is pedig a többit meg se éreztük. Még fájdalomcsillapítóval is fájt neki.
2009. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy ekkora gyerek nem hiszem, hogy az éjszaka közepén éhes lenne. Ilyenkorra már tudja mikor van reggel, este, mikor vannak az evési időpontok stb. Az én lányom most múlt 1 éves, mindig külön szobában, egyedül aludt, kezdetektől átaludta az éjszakát, és láss csodát 11 hónapos kora óta minden éjjel felkel, feláll, ordít. Ki tudja miért? Nagyon fárasztó! Tisztába teszem, kéri, hogy mutassam meg, hogy mi hol alszunk, visszateszem a helyére, simogatom, s várom, hogy elaludjon. Ez fél óra max., de volt már, hogy újra kezdte és 2 óra lett belőle.

Gondolom túl leszünk rajta hamarosan, mert a legmélyebb álmunkból kelünk fel, s nehéz visszaaludni. Ilyenkor belegondolok, hogy neki is milyen nehéz lehet egy-egy visszaalvás egy rossz álom, vagy egy felriadás után, és egyből megértem Őt.

2009. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!