Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kijártok sétálni ebben a...

Kijártok sétálni ebben a pocsék időben?

Figyelt kérdés

Kicsikém 3 hónapos. Mióta ilyen szeles, esős az idő nem nagyon voltunk kinn. Ráadásul rettenetesen utálja ha öltöztetem, úgy üvölt, mint akit nyúznak :-)

Mennyire melegen öltöztetitek?


2009. okt. 15. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már 3. napja olyan szél van hogy elvinné a babakocsit meg engem is :-) Úgyhogy sajnos nem mehetünk ki 3 hónapos kisfiammal, pedig már jó lenne egy kicsit sétálni a friss levegőn. A hideg nem is lenne gond, de ebben a szélben nem viszem sehova.
2009. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 3 hónaposak vagyunk. Tegnap kellett menni a kötelező dokinénis vizsgálatra. Kocsival mentünk, de amíg várakozni kellett nem mentünk be, hanem ölben tartottam szélvédett helyen. Elaludt a kezemben a friss levegő hatására. de ma már megyünk sétálni itt már csak lengedezik a szél.
2009. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3 hónapos, én se vittem ki az elmúlt pár napban, nagyon nagy a szél. Bár ma el kell jutnunk az oltásra, de nem séta lesz, csak elszaladunk kocsival. Basszus, múlt héten topban, és rövidnadrágban-papucsban sétáltunk!
2009. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
...hát igen, hihetetlen ez a nagy hőingadozás
2009. okt. 15. 12:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia



Mi nem megyünk ki sétálni,viszont kedden voltunk vásárolni kocsival... Hát azért míg elértünk a bejáratig,addíg is úgy fújt a szél,hogy csak na... A picúrom mondjuk aludt végig,de hordozóban volt,és hát azt sem tudtam hirtelen,hogy merre hogy toljam a bevásárló kocsit,hogy nagyon ne érje a szél...

Az öltözésnél nálunk a kiskabátot,vagy a sapit nem szereti,mikor ráadjuk... :) Na de miután betesszük a hordozóba,egyből magnyugszik.. :)

Ja...Hogy a kérdésedre is válaszoljak...:) Mikor kedden elmentünk itthonról,akkor egy hosszú újjú rugi,egy lábas gatyó,meg egy kötött kardigán volt rajta,meg egy vékonyabb takaró,és a lábzsákja a hordozónak..Na..a sapit majdnem elfelejtettem megemlíteni,és a kardigán is kapucnis volt! :)


Üdv.,Egy 2.5 hónapos pici lány anyuja :)

2009. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bár lányom már 16 hós, utoljára csütörötkön voltam kint vele-hosszu badyba, vékony nadrágban,szandálban, én térdnadrágban, saruban és melegem volt...

Péntektől hétfőig szakadt, nem mentünk sehova, de hétfő este már kivittem fél órára, mert már egyikünk sem bírta....

tegnap fél óra a postára gyorsan jöttünk-mentünk, ma a takarékba fél óra. Muszály kivinni, mert már megzakkanok vele itt bent, mindenért ordít, olyan nyűgös...De picibabát én sem vinnék ki, előre félek a február végétől, mikor szülöm a másodikat, hogy lesz a séta...

2009. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem már 9 hónapos a kisfiam. A nagyon szeles időben is kimentünk 3x 10 percre. Tegnap már 2x 30 percre. Ma már háromnegyed órát voltunk kint, bár mindig kinyitom a garázst és időnként behúzódunk.

Rövid body, pulcsi, harisnya, bélelt farmer, cipő, sapka, vastag kabát kapucnival az öltözéke.

2009. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2 hónapos a lányom,mi csak a kötelező vizsgálaton voltunk,de hazafelé szinte futottam a babakocsival.Rengeteg felén a hatalmas régi dió és gesztenyefa,csak úgy recsegtek.Én ha nem muszáj nem viszem ki ilyen szélbe,pedig már én is nagyon kivágyódom a levegőre.Itthon nagyokat szellőztetek...ennyi
2009. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mi is minden nap kimentünk/gyünk a 11,5hónapos fiammal.body,pulcsi,harisnya zokni,cipő,sapka polár kapucnis kabát kesztyű.

ha másra nem akkor az udvarra,ott van szélárnyékos hely...de mivel nincs kire hagynom,és kocsim sincs,így a boltba,postára is menni kell,ez kb min.20perc.ilyenkor egy vastag takaró,és a kocsi lábzsákja.

amúgy is igényli a babóca.

2009. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi tegnap már voltunk kint 1 órát sétálni. Nekünk még nincs téli overálunk ezért több réteget adtam rá: hosszú ujjú body,harisnya, plüss rugdalózó, alulra még egy termo anyagú nadrág, felülre egy szintén termo pulcsi + vastag kabát és betakartam derékig termo takaróval. Még ráhúztam a lábvédőjét a babakocsinak. Aludt kint mint a bunda:-) Csak én fagytam szét.

Amúgy Ő is végig üvöltötte az öltözködést, de majd csak megszokja a sok ruhát néhány alkalom után.

Most alszik, de ha felkel ma is megyünk:-)

2009. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!