Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is rigolyás a babája?

Másnak is rigolyás a babája?

Figyelt kérdés

Az enyém nem szereti, ha be van takarva, nem vesz fel pulóvert utálja a meleget, este, ha én teszem be a kádba nem engedi, úgy kapaszkodik, hogy be ne rakjam a vízbe, csak apa rakhatja...

Nem eszi meg a kaját, ha már egy picit melegebb a langyosnál...

15 hónapos


2009. okt. 15. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem öreganyám rigolyás :)

habár gyerek az már, nem baba, a tied :)

hadd gyakorolja az identitását!

Aranyos.

2009. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja, aranyos, csak félek, hogy megfázik...

84 éves nagyanyám nem ennyire rigolyás!


:D:D:D

2009. okt. 15. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónapos babám is ennyire akaratos, hisztis. Ez nem rigolya, hanem személyiség.
2009. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit mosolyogtam bocsi.Elképzeltem a kádas sztorit.Éjszaka probáltad már a hálózsákot,azt nem tudja lerugni.
2009. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te az én kisfiamról beszélsz:))Neki pontosan ezek a "bogarai",a fürdés csak apával,mivel csecsemő kora óta ezt szokta meg,kaja szintén csak langyosan...és még van egy pár:villával eszik mindent,ami kicsit is maszatos(banán,májkrémes,vajas kenyér falatkák)

Vannak szokásai,amiket be kell tartani:ébredés után "állat leltár":végig sorolni a függönyén,szekrényén lévő állatokat.

Ha kávét iszom,akkor ő keveri és fújja.

Lefekvésnél a vastagabb takaróját a feje alá kell hajtogatnom,betakarni a vékonyabbal,egyik kezébe a tejcsis üveg,másikba a cumija...

És még sorolhatnám sokáig...én imádom ezekért a kis szokásaiért.Ha ez biztonságot ad neki,akkor én készségesen csinálom,ahogy szereti.:)

2009. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez nagyon cuki, fújja a kávédat! :)


Ilyen aranyos dolgokat az enyém is csinál, de a meleg undorát nem tudom semmivel letörni. Hálózsákba nem merem tenni, mert addig ordít amíg melege van.


Szóval az enyém lekapcsolja a kávéfőzőt, mindig szól, hogy kész van, ugyanígy a mosógép, ha sípol akkor már mutogat a fürdőbe...

Rend és tisztaságmániás, minden nyitva hagyott szekrényt becsuk, még akkor is amikor a ruhákat pakolom. :)

Mikróba beteszem a tálat vagy tejecskéjét és ő csukja be az ajtaját és ő nyomja meg a melegítés gombot.

Ezeket mindig neki KELL csinálnia.

2009. okt. 15. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Te!:)Ezek a kölyökképűek nem rokonok?Szekrénycsukás...bizony nekem kb. 20 mp-em van a ruhaválasztásra,mert simán rám csukja.De sebaj,2 év múlva ágyba kapjuk a kávét,meglásd!:)

Minden jót nektek!

2009. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:D


Ha a nagyobbik fiamból indulok ki, biztos nem kapom ágyba a kávémat.:(

2009. okt. 16. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!