Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem korai 8 hós kisfiúnak...

Nem korai 8 hós kisfiúnak bébitaxit venni?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy nagyon cuki darabot akciósan és úgy megvenném a picimnek de a párom szerint még korai,és anyagilag sem vagyunk úgy eleresztve.Szerintetek?Ja ,a picim már kapaszkodva sétál a bútorok mellett és egyedül stabilan ül.
2009. okt. 15. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már kapaszkodva sétál, akkor karácsonyra vehettek már neki szerintem. Nekem a lányom és a fiam imádta.
2009. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ennyi idősen.Mondjuk nemtudom hogy amit te láttál az többfunkciós e? Mert most még csak max tologatni fogja(egy pár esés mellett),de ha átalakitható (hintázni lehet rajta,és b lehet kötni a gyereket) akkor simán megvenném.Lányom 13 hónapos és most kezdi próbálgatni hogy ráül és próbálja hajtani.
2009. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kislányom tavaly karácsonykor 4 hós volt és a déditől hintalovat kértünk.Most 14 hónapos és most használja.Igaz taxink is van és még nem tudja használni, mert nem jött még rá a lényegére, de próbálkozik.
2009. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,meggyőztetek,megveszem babumnak,előbb utóbb csak jó lessz neki.:)jó babázást mindenkinek
2009. okt. 15. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiam most 10 hós, a keresztelőjére taxit kapott, akkor volt 8 hós.

Persze még nem nagyon játszik vele, max ha én ráültetem és fogom, és úgy tolom egy kicsit.

Inkább a rajta levő telefonnal játszik, meg a kerekeivel.

2009. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi egy évesen kaptuk, 14-15 hónapos korától tudja használni rendesen, pedig már 10 hónaposan ment.
2009. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!