Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most vezettem be a joghurtot,...

Most vezettem be a joghurtot, vajon jol lakik vele?

Figyelt kérdés
eddig gyümivel kevert tejpépet kapott,vagy sima gyümit,most elkezdtük a joghurtot,aktiviát kap,de keverek bele gyümi,de mennyiségre sokkal kevesebb mint amit kapni szokott.1 joghurtal jol laknak ezek a babák tizóraira,vagy adjak neki még mást is?9 hónapos.
2009. okt. 15. 10:37
 1/8 anonim válasza:
Én még 9 hónapos babának nem adnék joghurtot mert a tejnek allergizáló hatása lehet. Én csak 1 éves kora után adtam neki addig tejpép és gyümölcs.
2009. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én Humana babajoghurtot adok 8 hós manómnak, és neki elég ez így tízóraira.

Mondjuk ő nem egy nagy evő.


Szerintem egy gyümivel kevert aktivia elég lesz nálatok is, hisz azért az egy felnőttnek is elég tízóraira.

2009. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is adtam neki joghurtot, meg krémtúrót ennyi idősen és semmi baja nem lett tőle.Ha 2-3 nap múlva nem jelentkeznek a tünetek, akkor semmi gond. Gyümölcs mellé keverhetsz bele esetleg darált babapiskótát. De hidd el ha éhes utána, akkor azt úgyis jelezni fogja. Az én fiam most 11 hónapos, tápszer helyett forralt házi tejet iszik és nagyon szereti.

Amúgy nekem a védőnő mondta 9 hónaposa, hogy nyugodtan kaphat túrót, joghurtot, sajtot, és tojás sárgáját megfőzve.

2009. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1.a joghurt nem tej,még a könyv szerint is lehet 9 hónapos kórtól,azt már be is töltöttük.próbaként már kapott eddig semmi reakció.2.a védőnő tanácsára kezdtük el mert nem evett semmit meg,igy a vitaminok nem nagyon jutnak a szervezetébe,kell a fehérje.nagyon szívesen megeszi,remélem elég neki tízóraira.köszi a válaszokat.
2009. okt. 15. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz joghurtot, az én fiam most lassan 8 hónapos és már két hete eszik a natur joghurot gyümivel. Nálunk általában elegendő ha banánnal, barackkal keverem, de néha szoktam beletenni egy-két kanál sinlac tejpépet is, attól biztos jóllakik. :)
2009. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add neki. Esetleg babapiskótát is tehetsz bele, hogy laktatóbb legyen, ha úgy érzed nem eléggé az neki.
2009. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi lányok...
2009. okt. 15. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Add neki nyugodtan. A lányom 17 hónaposan is jóll lakik joghurttól, uzsir kapja.

Annó 9 hónaposan is jól lakott tőle.

2009. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!