Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig nőnek/híznak a babák...

Meddig nőnek/híznak a babák ilyen rohamosan?

Figyelt kérdés
Most 8 hónapos a lányom és eddig meghízta havonta átlagban az 1 kilót, most 74 cm. Nem kövér, szép hosszú baba, de ha még sokáig így hízik, nem lesz jó az overálunk tavaszig...
2009. okt. 14. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Babája válogataj, az enyém 7 hónapos és minden hónapban csak fél kilót hízik az elejétől fogva. (most 7,48 kiló és 75 cm)
2009. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy babánként változik. Egy ismerősöm lánya 2,5 éves lesz, és még mindig nem lassult le a növekedése. Jelenleg 104-es ruhákat hord. Az én kislányom is a gyorsan növő babák közé tartozik, 5 hónaposan 74-es ruhákat hordunk. 80-as overált vettem neki, de tavaszig biztos kell vennem még egyet. Remélem olyan gyorsan jön majd a tavasz, mint ahogy most a tél. Akkor lehet megússzuk a vásárt :)
2009. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor hány kiló most a babád? 10-11?

Lányom első két hónapban hízott 1-1 kgot, utána fél-fél kilót, majd egyre kevesebbet.

Most 16 hós, 9300 gr, 3330gral született...

Én nem vékony, nem fújja el a szél, stramm erős kiscsaj hatalamas pocakkal:-)

2009. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2700 grammal és 47 cm-el született a 35. héten. Eleinte nagyon nehezen indult el a súlya, most meg mér nem lehet megállítani. 11 hónapos 10,5 kg és 77 cm, nagyobb mint egy átlagos 1 éves gyerek, pedig nem kap tápszert csak itthoni kosztot eszik. Azt mondják, hogy amikor elkezd intenzíven mozogni (kúszni mászni, járni) akkor valamennyire lassul a gyarapodás, mert sok kalóriát eléget. De biztos, hogy alkat és genetika függő is a dolog.

Mi többnyire nem a hízással nőjük ki a ruhákat, hanem rövidek lesznek. Volt olyan hónap amikor 5 cm-el lett hosszabb (tiszta apja).

2009. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!