Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiételektől híznak a babák?

Bébiételektől híznak a babák?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Nem feltétlenül...


a kecskeméti bébiételek - cukrot tartalmaznak- sem lesz kövérebb egy baba csak felesleges energiát juttat a szervezetébe amit ha nem mozog nem tud ledolgozni szóval nem feltétlenül jelent jelentős pluszkilókat/dekákat egy babán/ csak nem egészséges.

2010. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha például a tejpépekhez képest kérdezed, akkor nem annyira. Mivel kisfiam elég nagy súlyú volt mindig, és jó húsban volt, én általában olyanokat választottam, ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot. Éppen ebből a megfontolásból tejpépet sem kapott.
2010. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, sztem aki olyan géneket örökölt, hogy hízásra, cukorbetegségre hajlamos, ott gondot okozhat. aki nem hajlamos rá különösebben, annál nem feltétlenül, de gondolom, annál sem jó. én nagyon ritkán adtam bébiételt, abbból is csak gyümiset, de olyat soha, amiben hozzáadott cukor van, tejpépet 1 dobozzal használtunk el összesen 22 hónap alatt. :)
2010. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!