Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009 márciusában szült anyukák...

2009 márciusában szült anyukák, miket tud a bébitek?

Figyelt kérdés
Az enyém kúszik, mászik, feláll a járókában, mindent szépen eszik csak az éjszakai alvással vannak bajok. 6700gr, és 69cm. Kislány.
2009. okt. 14. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Február 25-én született a lányom, 72 cm és 9,2 kg.

Ül mászik feláll az ágymellett mellettem egy kettőt lép is. Kiságyba nem marad meg, ordít a nappaliban szeret játszani ott nagyobb a tér gondolom jobban tetszik neki Egész nap jön megy egy örökmozgó, minden érdekli, sokat gagyog, egy hónapja hagytuk abba a szopit, nem kellett neki. Délelőtt gyümölcsöt ebédre főzeléket délután tejpépet, reggel este tápot kap. Éjszakát mióta megszületett végig alussza, délelőtt 2 órát délután 1 órát alszik. Ringatva alszik el, hát kemény meló a 9 kilóját ringatni, s néha ha nem akar elaludni akkor van hogy fél óra edzés :D de 20:00-07:00 -ig alszik.

2009. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Március 6.-án szültem.

Kisfiam 8600g és 69 cm.

Súlyánál fogva elég lusta baba, de nem kövér szép formás.

Mindent eszik, hátról hasra fordul, ülni nem akar, viszont szépen megáll az ágy mellett.

Az éjszakát kb. 2 hónapos korától végig alussza.

Lusta baba, de nagyon szép.

2009. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

március 13-án született a kisfiam 3500 grammal, 53 centivel, most 8700 gramm és 68 centi.

Régóta forog, már felül, megül, kúszik, mászik és kapaszkodva feláll, nagyon kis ügyes gyerek, igazi örökmozgó. Van már két fogacskája, de nagyon csöndes, csak néha rikkant, vagy berreg valamit, nam gagyog nagyon :-(

2009. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom márc 25-én született, 49cm és 3380gramm-al.

Most 66cm és 7,5kg. Gügyög, sikítva nevet, kúszik, mászik, forog, feláll a rácsoságyban, egyedül ül. Sőt olyannyira szeret álldogálni, hogy felkel éjszaka sírva és felkapaszkodik a kiságyban és sír-sír.Vagy négykézláb riszálja magát és úgy sír.Ez a sírós korszak már három hete beköszöntött és valahogy nem akar elmúlni.Éjszaka felébred és egyszercsak elkezd ordítani és nem jó semmi. Jön a foga, ugyhogy még egy darabig kínlódunk. :S :D

2009. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasgatom a válaszokat, egyre elkeseredettebb vagyok.

Mindenki babája kúszik, felül stb. az enyém meg semmi.

2. voltam

2009. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ne aggódj, minden baba más, nem szabad hasonlítgatni, az enyémnek meg még nincs foga. majd lesz.
2009. okt. 14. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Lányom március 8-án született

Hátról hasra (3), hasról hátra(4) hónapos kora óta fordul.

Forog, kúszik, félig meddig mászik.

6 hónaposan felült, rá egy hétre felállt.

Most 7,5 kiló és 75 cm.

Nehéz eset a drága, az éjjel sokszor felébred,akkor nem sír, hanem visít és csak cicitől alszik vissza.

Napjában egyszer eszik főzeléket, vagy gyümölcsöt, a többi anyatej.

2009. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 9kg és 71 cm,a tengelye körül kúszik,forog, forog jobbra-balra,hátról hasra és vissza.Előre még nem tud kúszni és nem tud ülni se.Hintáztatja magát.És a kis drága hasból akar felülni úgy erőlködik.
2009. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Március 25- 7,5kg - 70 cm

Ül, forog. Nem mászik, nem kúszik, nem áll fel. Sikít egész nap, (jóértelemben), próbálgatja a hangját, nevet, kacag álló nap. Délelőtt 1 dután is 1 órát alszik. Éjjel 2x 3x felkel szopizni. Napközben is szopizva alszik el.

Enni délelőtt zöldség vagy gyümölcs plusz szopi utána, délután tejpép + gyümölcs, utána szopi. A többi kajálás csak szopi.

2009. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

március 31-én született, fiú, 9,2 kg


4,5 hós korától forog, és akkor jött ki 2 alsó foga

mostanra kúszik is, négykézlábazik, de még nem mászik, nem ül és nem tud felállni

imád gagyogni, mindenféle hangot utánoz, mondja, hogy baba, mama, ne, gyere (deje)

eljátszik félórákat egyedül a földön a játékaival, körbemássza a szobát, lerámol a szárítóról, kirámolja a bevásárlószatyrot, ha a földön hagyom :D a zsinórokat szeretné megrágni, de mindig rohanok és elpakolom


délelőttönként kóstoltatom a gyümiket, zöldségeket, de még kb egy harmad adaggal eszik meg, azon kívül csak anyatejet eszik


az éjszakákat 3 hós korától átalussza - amikor megtanult forogni, akkor volt pár álmatlan éjszakánk, mert átfordult és arra fölébredt, vissza kellett forgatni

2009. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!