Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászás, de hogyan? Bőv. Lent

Mászás, de hogyan? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos a kislányom már pár hete egyedül ül és feláll, de nem nagyon mászik!Vagy a járókába van vagy az etetőszékben vagy a garnitúrán játszunk vagy a hordozóba.Attól félek így nincs esélye megtanúlni mászni,alakítsak ki neki a szobájába most már valami pihe puha dolgot amin gyakorolhat?Ki hogyan oldotta meg?Volt úgy, hogy leraktam egy picit a parkettára de nem nagyon tetszett neki.Vagy vannak ezek a szivacs kirakók próbáljam meg,hogy azon játszon és előbb vagy utóbb mászni fog?előre is köszönöm
2009. okt. 14. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a parkettára vettem egy szőnyeget és azon kezdett kúszni majd mászni. A parkettán össze-vissza csúszkál,rosszabb,mint a kő, biztosan látom már,hogy ez volt a főok,amiért később indult meg a kúszás,majd a mászás. A habtapi sem rossz, de a fiam a szőnyegen volt ügyesebb. Később már bármilyen felületen ment a mászás,de a parkettán nem tud megtanulni.
2009. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én letettem egy régi paplant(nem csúszós) és letakartam egy szép vastag szövött ágytakaróval. ez azért fontos, mert elég erős volt, hogy ne gyűrődjön fel.

Ez egy régi lakásban volt. Ha a padló meleg, elég a szőnyeg. Szép színes játszószőnyegre tegyél egy vagy két új játékot! nagy dobozt, amibe be is bújhat, meg két színes műanyagedényt, amit nem kap meg máskor. Tetszeni fog neki. Színes labdát, ha elgurul, csak utánamegy?

2009. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LEGJOBB LENNE NEKI EGY LEKeRÍTETT JÁTSZÓSARKOT KIAlakítani.
2009. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy darab padlószőnyeget, azt leraktuk a parkettára, rakok rá játékokat, és azon próbálkozik. Szerintem több szempontból is jó.: nem hideg, nem csúszik, nem tudja megmarkolni és felemelni, nem gyűrődik.
2009. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!