Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyatejben mennyi idő után...

Az anyatejben mennyi idő után jelenik meg az anya által elfogyasztott táplálék/ital?

Figyelt kérdés

Hallottam már 4 óráról, azonnal-ról, mi az igazság?

Hasfájós a kisbabám, és szeretnémkiszűrni, hogy milyen kajákat kerüljek.


2009. okt. 14. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Amikor én káposztát ettem, csak a másnapi szopik után fájt a babám hasa. Amikor dögerős kávét ittam, a következő szopinál kipattant a babám szeme.

Gondolom, kajafüggő, hogy mikor kerül át a tejbe.

2009. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyjabol 20 ora. De szerintem a folyadek hamarabb is.
2009. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyénfüggő, és függ attól, hogy mennyit ettél, illetve hogy mekkora a testsúlyod, és milyen gyors az anyagcseréd. Van, akinél már 3-4 óra múlva, van akinél másnapra.
2009. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz, nekem az orvos azt mondta 3 óra, én mindíg ehhez tartottam magam.:)
2009. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogyasztasz tejet? Mert sok esetben az anya által elfogyasztott tej okoz a babánál kólikát.
2009. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat!

Igen, eddig ittam napi 2-3 deci tejet, és ettem sajtot, joghurtot. Ma először nem ettem/ittam semmi tejfélét, mert én is gyanakszom rá, hogy ettől fáj a pocakja. A másik tippem a Lakroherb tea, ma azt sem ittam- remélem nem apad majd azért el a tejem!

2009. okt. 14. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy apad el a tejed!

Próbáld meg a homepátiás golyókat, attól biztos nem lesz semmi baja a babádnak!

2009. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem se apad el a tejet,én menta teát isszom viz helyet mert nem szerettem a vizzet.Most 8 honaposok vagyunk és 5 honapos koráig görcsölt,probáltam odafigyelni,hogy mitt esszek.pl.nem ettem szeles ételeket (bab,káposzta,karfiol,almának a héja az is görcsöt csinál stb.)tejet viszont rengeteget megittam és most is iszom és mostmár dudok enni bármit semi baja a babámnak.Tejed meg szerintem attol lesz és nem megy el ha aszt eszel amit szeretsz és nem idegeskedsz,legalábbis én eszt tapasztaltam.
2009. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!