Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is zajlik így az alvás?

Másnál is zajlik így az alvás?

Figyelt kérdés

11 hós, este a kezemben (nem ringatva, összebújva) elalszik, kiságyba teszem. Éjjel mikor felébred és sír, megyek a szobájába, ott van egy kanapé, és ott alszunk tovább reggelig.

Nem okoz gondot, csak kíváncsi vagyok, más csinálja-e így? Nincs erőm éjjel kísérletezni, hogy visszaalszik-e, meg volt, hogy próbáltam, kézben elaludt, letettem, azonnal ébredt.


2009. okt. 14. 10:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gondolom párod nincs, vagy nem hiányol, vagy te nem hiányolod...mert én inkább vele alszom.

Most lehet jó így, de meddig?

Én leszoktatam az éjjeli ébredésekről a lányom, és egyáltalán nem bántam meg.

Minél tovább húzod, annál nehezebb lesz erről leszoktatni...

2009. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Van párom. A kicsi 8-kor alszik, összebújva elaltatom, utána megy a kiságyba, a saját szobájába. Éjfél előtt nem ébred. A házaséletre, beszélgetésre van bőven idő, 10 után már mi is alszunk, és akkor megyek át hozzá, ha ébred. Akkor meg már mindegy a páromnak, hisz alszunk. Neki jó így, nagyobb helye van. :-)

Szívesen aludnék a helyemen, de nekem éjjel nincs energiám 20* kelni a kicsihez. Álmában sokat mocorog, felül, ilyenkor sír, ha mellettem alszik, ilyenkor gyors visszafektetem, nincs ideje nagyon megébredni. Ha mindig visszateszem az ágyába, és visszamegyek a helyemre, mire odaérek már felsírja magát, és sokáig tart visszaaltatni.

2009. okt. 16. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!