Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Náthás most a babátok?

Náthás most a babátok?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a babátok, és mióta náthás? Használtok orrcseppet vagy orrszívó porszívót?
2009. okt. 14. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

16 hós, nem beteg

De ha beteg, mindenképp használj rendes orrcseppet, ne tengerisósat és szivasd porzsívóval minden evés és alvás előtt!!

2009. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én babám 5 hós. Most múlt el a náthája, majdnem 2 hétig tartott. Az orrát szívtam porszívós orrszívóval. Naponta volt hogy 6-8x is leszívtam. Orrcseppet nem használtam, anyatejet csepegtettem az orrába. És Cebion cseppet kapott és kap most is.

Minél előbbi gyógyulást.

2009. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

9,5 hós lányom most volt náthás, úgy látom mára elmúlt. Több, mint 1 hétig tartott. Nasivin orrcseppet használzunk, 3x egy nap, porszívós orrszívóval szívtam kb. 5x egy nap. esténként egy fél calcimuscot adtam neki a tápszerrel együtt, és cebiont is reggel-este.

jobbulást, ha tied beteg!

2009. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
12 hónapos és beteg,ő is és én is:(
2009. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jobbulást!
2009. okt. 16. 12:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 14 hós, és most is beteg, már több, mint egy hete. Nem szokott ilyen sokáig tartani, és remélem mielőbb elmúlik, mert nem engedi leszívni az orrváladékot orrszívóval, örülök, ha zsebkendővel le tudom törölni. Sterimart és oscillo-t használunk, plusz napi kétszer cebion.
2009. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
18 hós, két héten belül most másodszorra náthás. Hála az orrszívónak gyorsan lezajlik a dolog, ő (is) tartja magának oda a szívót. 3x használunk Nasivin orrcseppet.Sokat szellőztetek, éjjel is megy a hidegpárásító egyfolytában.
2009. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam is nathas 14hos,tele az orra más baja szerencsere nincs.Ez is eleg ejjel allig aludt olyan taknyos volt,es ma nappal se nagyon tud.Ma delutan erkezik az orrszivo.Mivel ez elobb meg nem volt rá szukseg,sajna most igen.So oldatot hasznalunk.
2009. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most épp nem beteg a 17 hónapos lányom, de ha náthás először is calcimus ampullát kap, napi egyet elfelezve, nasivin orrcsepp, sterimar spray, orrszívó porszívó, bár már ügyesen fujja egyedül is, babyluff, hogy könnyebben kapjon levegőt, a lakásban eukaliptusz olajat párologtatok, ez is tisztítja a légutakat, és folyamatosan megy a hidegpárásító, amiben ilyenkor salvus vizet párologtatok, segít nedvesen tartani a nyálkahártíát, nem engedi kiszáradni.
2009. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem, 8 hós
2009. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!