Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyógyszert adtok ha...

Milyen gyógyszert adtok ha náthás a babátok?

Figyelt kérdés
7 hónapos és náthás de nincs láza,meg egy kicsit köhög.
2010. nov. 30. 09:55
 1/5 kisnita ***** válasza:

Ha taknyos akkor szívom az orrát, fújom tengervizes oldattal, ha ez nem elég már akkor 0.1-es Nasivinnel. Ha látom rajta, hogy fáj valamije vagy nehezen alszik el Nurofen vagy Panadol szirupot szoktam neki adni.

Ha több napig köhög akkor elviszem orvoshoz.

2010. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén, ha csak náthás is elviszem az orvoshoz. Mondjuk én nagyon parázós anyuka vagyok, túlságosan is. Múlt héten a kislányomnak is (8 hós) folyt az orra, levittem a doktornőhöz és írt is fel neki antibiotikumot, mert azt mondta, hogy nagyon csúnya a torka. Jó kedvű volt, nem volt láza én mégis levittem. Egyébként ahogy az első írta orrcsepp, vagy spray, szívni az orrát, c vitamin és nekünk még kellett fenistil cseppet is szedni.
2010. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is náthás volt péntek óta szivattam neki meg Sterimar tengervizes orrspray-t kapott.Nem javult tegnap délután elkezdett köhögni is,most voltunk dokinál,felső léguti hurutos fertőzése van! 7 honapos múlt ő is! Azt mondta a dolki hogy legközelebb inkább vigyem el hozzá egy sima náthával is és akkor talán nem fertőződik tovább.
2010. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap hallottam, hogy hagymát megpucolva, 4-5 részre vágva kis tálkában beteszed a szobába. Kifejezetten jó náthára és köhögésre! "Büdös" van tőle, de állítólag használ.
2010. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csipkehúst áztatok és azt itatom vele, semmi mást nem szokott kapni. Eddig kétszer folyt az orra, és az orrszíváson kívül csak a csipketeát kapta, mind a kétszer két napig tartott....szerencsére
2010. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!