Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vinnétek a gyermeketeket...

Vinnétek a gyermeketeket olyan lakásban, ahol 3macska van?

Figyelt kérdés
Rokonságba hívtak,5hónapos a fiam.
2009. okt. 13. 22:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
41%
Semmi féle képpen nem vinném!
2009. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy vinném. Nem kell úgy kezelni a a cicákat mintha leprások lennének. Oda se fog menni a babához, főleg ha sír. Utálják a hangoskodást. Akkor se lesz semmi baja a picinek, ha a cica megszagolja. Gondolom nem kezdenek majd el hancúrozni a földön...
2009. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
29%

Nekem a nőgyógyászom mondta szülés után, akinek mellesleg 3 gyermeke van, hogy a picikre másfél- 2 éves korig a legveszélyesebb a toxoplazmózis. Mint előttem már írták, agyhártyadulladás stb. Ez halálos is lehet.

Lehet, hogy egyes babáknál szerencsére nem fotrdul elő ez a durva megjelenési formája a toxonak, de, ha pont a Te gyerekednél???

Ahol már van macska, elég 1 db, ott a levegő is tele van a macskaszőrrel.


Kedves kérdező! Hogy döntöttél?

Viszed a babát vagy sem?

2009. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
35%
Kedves utolsó akkor szerintem az utcára se vidd ki szegény gyereked, sőt az ablakod se nyisd ki, mert a macskák mindenhova elmászkálnak... -.-"
2009. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok,köszönöm a válaszokat. Senkit nem pontoztam le,hiszen eltérő a véleményünk és tisztába tartom.


Megmondom őszintén,én nem szívesen viszem,mert a férjem allergiás a macskaszőrre,amint betesszük a lábunk,tüsszög. Ezért féltem a picit is.

Tehát nem megyünk.

2009. okt. 14. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!